7 nápadů na dokonalou minimalistickou svatbu

S rozpustilou boho tematikou se ve svatebním světě roztrhl pytel. Proč raději nevyzkoušet neotřelý minimalismus? Je elegantní, je nadčasový, a navíc ani nedá tolik práce. Přesvědčte se sami, že méně je někdy více.

Šaty, které mají styl

Žádné krajky, žádné perličky, ani stopa po blyštivých nášivkách nebo nabírané sukni. Minimalistické šaty dokonale zdůrazní přirozenou krásu ženy. Společně s uvolněným účesem, perfektním make-upem a jemnými šperky promění každou nastávající manželku v nežnou a sofistikovanou vílu.

Minimalistické svatební šaty
Zdroj: happewedd.com

Pugét z lesa a kapradí

Nádherná květina rozhodně nemusí pocházet z rukou zkušené floristky. Občas bohatě stačí, když ji natrháte v lesíku za městem.

Minimalistická svatební kytice
Zdroj: greenweddingshoes.com

Nezdobený dort

Světe, div se: i bez marcipánových růží a lesního ovoce můžete mít okouzlující svatební dort. Stačí ho doplnit vkusnou větvičkou.

Minimalistický svatební dort
Zdroj: rusticweddingchic.com

Stolování v bílém

K čemu se stresovat se složitou výzdobou? Kvalitní porcelán, elegantní příbor, decentní květina a bílá svíčka nadělají také spoustu parády. A navíc bez zbytečných starostí.

Minimalistická svatební hostina
Zdroj: oncewed.com

Oznámení bez kudrlinek

Jednoduché, stručné, výstižné a elegantní. Dokonce i svatební oznámení se může nést v lehkém duchu minimalismu.

Minimalistické svatební menu
Zdroj: pinterest.com

Prstýnek něžný dala mi

Jemný kroužek se bude na dámské ruce vyjímat mnohem lépe než obligátní zlatý prsten. Navíc máte jistotu, že se nebude nikdy tlouct s žádnými jinými šperky.

Minimalistické snubní prsten
Zdroj: brit.co.uk

Výzdoba-nevýzdoba

Fáborky, jeřáby z papíru i mašle z organzy můžete klidně nechat ležet ve skříni. Minimalistický prostor bohatě stačí vyzdobit pár větvičkami, které posbíráte po cestě.

Minimalistická svatební výzdoba
Zdroj: greenweddingshoes.comDalší články na téma Svatební dekorace