7 vychytaných nápadů, jak ohromit svatbou na podzim

Chladnější počasí ještě zdaleka neznamená, že je svatbám pod širákem konec. Naopak, obřad v krajině hrající barvami má rozhodně něco do sebe. Mrkněte na pár nápadů, díky kterým se podzimní svatba dostane i na váš seznam tajných přání.

1. Jmenovky z listí

Papírové jmenovky jsou dávno za zenitem. Mnohem stylovější řešení křupe přímo pod nohama, stačí si udělat procházku do lesa. Cestou zpátky se pak zastavte v papírnictví, kde vám prodají zlatou barvu ve spreji. Chce to sice pár šikovných rukou, ale výsledek stojí za to.


Zdroj: www.something-white.co.uk/blog

2. Když udeří zima

Aby proslov oddávajícího nepřerušovaly drkotající zuby svatebčanů, připravte pro své hosty hebounké pokrývky, do kterých se mohou při dlouhém venkovním obřadu pohodlně zachumlat. Hřejivým dekám to bude nejvíc slušet v proutěných košících nebo na praktickém rustikálním žebříku.


Zdroj: ohbestdayever.com

3. Pugét z plodů podzimu

Ty tam jsou časy, kdy nevěsty házely za hlavu obligátními růžemi. Dnešní kytice jsou o poznání nápaditější. Tu podzimní si třeba můžete nechat uvázat ze sytě rudých šípků. Skvělý kontrast k bílé krajce, co říkáte?


Zdroj: ruffledblog.com

4. Posviťte si dýněmi

Nerozlučná dvojka tykve a svíčky se dá použít, i když zrovna není Halloween. Netradiční svícny vás v zahradnictví vyjdou jenom na pár korun, ale na stolech při svatební hostině udělají parádu k nezaplacení.


Zdroj: www.bounceenergy.com

5. Špalír z korun stromů

Pestrobarevnou podestýlku ze spadaného listí můžete kreativně využít jako romantický koberec, který vám pompézně orámuje cestu k manželskému slibu.


Zdroj: www.cuteweddingideas.com

6. Dort z darů přírody

Jablka, hrušky, ořechy i brusinky – podzimní svatební dort může hrát všemi chutěmi i barvami, co jsou zrovna v lesích k mání. Inspirujte se tím, co nám příroda nadělila.


Zdroj: www.weddingomania.com

7. Listí místo rýže

Házení rýží pro štěstí vyměňte na podzim za závoj spadaných listů. Jednak si odnesete mnohem efektnější fotky, ale především nebudete muset lovit zrníčka z pracně vytvořeného účesu.


Zdroj: boards.weddingbee.com/Další články na téma Svatební dekorace