Představení portálu

Svatba.cz je jediný tuzemský plánovací portál pro snoubence, který obsahuje největší svatební katalog dodavatelů s poptávkovým systémem.

Portál Svatba.cz má za cíl snoubencům zjednodušit plánování dlouhého a náročného procesu realizace svatby pomocí plánovače s připravenou časovou osou úkonů. Zároveň díky inspiracím, článkům a vlastním návodům poskytuje nejvíce svatebních informací na českém internetu. To celé završuje nástroji jako svatební stránky, kalkulačka nákladů, rezervace darů, pozvání hostů a další. Na druhé straně zprostředkovává a zjednodušuje komunikaci snoubenců se svatebními dodavateli a to díky katalogu a propracovanému poptávkovému systému. Každý registrovaný svatební dodavatel tak dostane relevantní poptávku orientovanou na jeho obor, lokalitu či například cenovou úroveň. Díky specifickému zaměření je portál schopen nabízet maximálně cílenou reklamu přímo na zákazníky s chutí nakupovat. Proto reklamní formáty disponují vysokou mírou prokliků CTR 0,2-0,5%.

Profil v katalogu

Profil v katalogu je firemní zápis v největším českém online katalogu svatebních dodavatelů, ve kterém může hledat jakýkoliv návštěvník portálu nebo registrovaný snoubenec pomocí jednoduchého poptávkového nástroje.
Každý firemní profil obsahuje základní informace jako název společnosti, adresu, telefon, popis činnosti a logo společnosti. Samozřejmostí pro poptávkový systém je geografické zařazení v dané kategorii svatebního odvětví.

cenik profilu START v katalogu
ceniku profilu STANDARD v katalogu
ceniku profilu EXTRA v katalogu
Uvedené ceny jsou bez 21% DPH

Reklamní prostor


Uvedené ceny jsou bez 21% DPH

Kontakt

Máte zájem o reklamu? KONTAKTUJTE NÁS