Rozlučka se svobodou
Hlavní město Praha
Praha 5
rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-01-lidske-sipkyjpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-02-obcerstvenijpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-03-posezenijpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-04-prijezd-do-arealujpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-05-pivni-zavodyjpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-06-jedna-z-arenjpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-07-lidsky-fotbalekjpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-08-damska-rozlucka-se-svobodou-na-lodijpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-09-panska-rozlucka-se-svobodou-paintballjpg.jpg rozlucka-se-svobodou-praha-action-park-10-body-zorbingjpg.jpg

ZABAVNÍ AREÁL ACTION PARK
Action Park je venkovní zábavní areál v Praze. V areálu naleznete plno možností, jak se pobavit, ale také zde můžete okusit adrenalin, stmelit kolektiv, uspořádat večírek, či oslavit narozeniny.

Specializujeme se zejména na netradiční aktivity. Naším cílem je, abyste si z Action Parku odnesli nezapomenutelný zážitek.


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


04.07.2019

Dekujem za paradni zabavu, servis a studeny pivko, doporucuju!


22.06.2019

Skvělý přístup, ochota už od ranních hodin. Super zábava pro rozlučku se svobodou. Za mě top !


10.06.2019

Skvělý servis nejlepší rozlučka co může být! Moc jsme si to užili výborná organizace a hromada srandy. Můžu jen doporučit!
facebook KONTAKTUJTE NÁS