Místo na svatbu a catering
Plzeňský kraj
Nepomuk
Místo na svatbu ve stodole IMG_2564.jpg Stodola_6.jpg Stodola_11.jpg Stodola_13.jpg 20180619_162253_resizedjpg.jpg imgl2255jpg.JPG imgl2278jpg.JPG imgl2280jpg.JPG imgl2303jpg.JPG

Angusfarm Soběsuky - restaurace, pension, farma, ekozahrada, stodola a seminární místnost v podkroví.
Naším přístupem ke gastronomii a k nabízeným službám jsme vyhledávanou destinací. Lokální suroviny, hnutí slow food, vlastní farma, pension z přírodních materiálů, prodej farmářských produktů a mnoho dalších najdete v pošumavské krajině v Soběsukách u Nepomuka.

Jedinečná atmosféra stodoly, která je pro svatby jako stvořená, je vždy silná a každý se v ní cítí dobře. Rozlehlé prostory do všech stran, tradiční kombinace materiálů jako je dřevo, kamen, cihla, ale také hliněná omítka s příměsí levandule. To je jen část toho, co jsme pro vás vytvořili.
Prostor, kde kontrast luxusu, čistoty a přírodního materiálu, dělá útulné prostředí, odkud se nechce člověku odejít. Kde plápolající oheň, příjemné nerušivé hudební tóny, dělají z tohoto místa neopakovatelný zážitek.
Těšíme se na vás.


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


14.07.2018

Stravili jsme u vas nekolik dni a byli jsme nadseni. Jidlo bozske, ubytovani nadherne, spalo se nam uzasne a vsichni jste se o nas krasne starali. Vsem doporucujeme a zcela urcite se k vamradi vratime!:-) Dekujem. Daniela a Honza z Brna


12.06.2018

Dnešní návštěva byla super. Jídlo je v Soběsukách vždycky výborné, teď ale dávám obrovský kladný bod za domeček se skluzavkou pro děti, díky kterému jsme si návštěvu užili všichni, včetně naší holčičky. Dále mě velice mile potěšilo, že hned po příchodu dostala malá jako dárek krásné omalovánky s pastelkami. Obsluha byla jako obvykle milá a příjemná. Hvězdiček bych určitě dala klidně i deset. Děkujeme!


04.03.2018

Krásné místo. Pohodlné, útulné a čisté ubytování. Jídlo dokonalé. Nevíte, co si z jídelního lístku vybrat dříve-mohla bych vše..a ty lívance s borůvkami-luxus. Pochválit musím i obsluhu, která byla ochotná a milá. Jsem ráda, že jsme podnik objevili a rádi se zase někdy vrátíme.
facebook KONTAKTUJTE NÁS