Svatební dort a sladké
Hlavní město Praha
Praha 4
Nahatý svatební dort s ovocem dekorace-30jpg.jpg detailsv01r-sm-2450jpg.jpg Nahatý svatební dort Svatební dort růžová Anna Magdalena Čistě bílý svatební dort _dsc3933-kopiejpg.jpg 20170603_1_katkakoncalcomjpg.jpg Svatební dort Anna Magdalena svatebni_dort1jpg.jpg zive-kvety-30-osob-4800-jpg.jpg

U nás v cukrárně jsou lidé, pro které je slovo cukrářství základem poctivé práce. S pečlivostí našich babiček připravujeme, sladké dobroty, které okouzlí nápaditým vzhledem a lahodnou chutí dosaženou dlouholetým sbíráním základních receptů bez použití instantních přípravků. Jsme cukráři, stále ještě používáme vejce, máslo, mouku a lahodnou smetanu a věříme, že vynaložené úsilí se nám zúročí v podobě spokojených zákazníků.
Nabízíme výrobu nejen svatebních dortů, ale i koláčků, přípravy výslužek, sladkostí na sladké stoly jako jsou různé druhy mini dezertů, krémů,makronek, cup cakes, cake pos, bombónků, sněhových cukrovinek,donut´s, zdobených perníčků, atd...
Náplně do různých druhů sladkostí a svatebního dortu je také po domluvě možné ochutnat u nás v cukrárně V Modřanech - Modřanská 60/10, Praha 4 - cukrárna U Školy.
Můžeme vám také udělat návrh na sweet bar, zajistit jeho dekoraci, sklo a aranžmá.
Vše pak jsme schopni doručit až na místo konání svatby.


5.0
Hodnoceno 1x

5 1x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


12.03.2018

Svatební dort vypadal skvostně a chuťově byl vynikající. Hosté padali údivem, že hezčí dort neviděli. Dort byl precizně zpracovaný, detaily dokonalé. Po minidezertech se "zaprášilo" byli chuťově vynikající.
facebook KONTAKTUJTE NÁS