Svatební boty a doplňky
Ústecký kraj
Ústí nad Labem
usti-nad-labemjpg.jpg phoca_thumb_l_panske-obleky-bandi-prodejna-usti-nad-labem-2jpg.jpg phoca_thumb_l_panske-obleky-bandi-prodejna-usti-nad-labem-1jpg.jpg phoca_thumb_l_panske-obleky-bandi-prodejna-usti-nad-labem-3jpg.jpg Černý svatební oblek 7jpg.jpg Modrý svatební oblek 6jpg.jpg

V elegantním obleku oslníte vaše okolí nejen na svatbě. Navštivte značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI a budete mít jistotu, že budete pro tento velký den oblečeni správně. Profesionální tým odborných poradců se vám bude ZDARMA věnovat a pomůže vám vybrat oblečení tak, abyste udělali skvělý dojem a vytvořili s partnerkou dokonalý pár.

Obleky si můžete pořídit hned ve třech střizích. Díky tomu si dokonale padnoucí oblek vybere opravdu každý muž. Pokud máte nekonfekční postavu, je pro vás ideální volbou kombinovatelný oblek, u kterého si zvolíte jinou velikost saka i kalhot.

U BANDI se obléknete od hlavy až k patě. Můžete vybírat z široké nabídky elegantních košil, svatebních vest, prvotřídní kožené obuvi i slavnostních doplňků, jako jsou svatební kravaty či regaty.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS