DSC_7195.JPG DSC_7189.JPG IMG_6051E.jpg

Klidné prostředí v naprostém soukromí nedaleko od Prahy s možností ubytování v exotických apartmánech. Všechny prostory rezervujeme jen pro vás a Vaše hosty - prožijte Váš svatební den ničím nerušený, snad jen zpěvem ptáků. Pro Váš svatební den Vám nabízíme pronájem naší stylové kamenno-dřevěné Bašty dokončené a uvedené do provozu 1. července 2005. Toto soukromé gastronomické zařízení je určené pouze na pořádání akcí v uzavřené společnosti. Pohostinnost a milé přivítání je na prvním místě, vše je laděno do rodinné, více neformální a přátelské atmosféry.
Velkou výhodou je situování Bašty mezi vodní plochy – rybníky, které vybízí k příjemným procházkám a posezením v pauzách při podávání jídel, nebo pro krátký odpočinek. Dostatečný prostor pro živou hudbu, DJ, karaoke a tanec. Samozřejmostí je parkování na hlídaném parkovišti a sociální zařízení i pro invalidy.
Na Baště je ideální místo pro pořádání Vašich svateb, oslav, firemních akcí, školení, a jiných podobných akcí v uzavřené společnosti.
Tím, že je poloha celého Zeleného údolí vzdálená od obydlené části obce vytváří toto umístnění přednost pro nerušenou zábavu a živou nebo reprodukovanou hudbu i do nočních hodin. Veselící se společnost nemusí dodržovat hodiny klidu a je možno realizovat večírky až do 02.00 hod.
Svatby přijímáme také ve všední dny a svatby v zimě.
Svatební hostinu je možné také uspořádat v druhé restauraci - restarauce Ranč, která má unikátní a jedinečnou kamennou kuchyň, kde se vaří přímo před zraky hostů.


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS