Hudba na svatbu
Hlavní město Praha
Praha 9

Belle Époque Trio - svatební hudba

 | 3x | Přidat hodnocení


hudba-na-svatbu-hlavni-mesto-praha-belle-epoque-trio-svatebni-hudba-1-cela-sestava-kapelyjpg.jpg hudba-na-svatbu-hlavni-mesto-praha-belle-epoque-trio-svatebni-hudba-2-ziva-hudba-hraje-na-zamkujpg.jpg hudba-na-svatbu-hlavni-mesto-praha-belle-epoque-trio-svatebni-hudba-3-ziva-hudba-hraje-v-zahradejpg.jpg Živá hudba s novomanželi hudba-na-svatbu-hlavni-mesto-praha-belle-epoque-trio-svatebni-hudba-5-housle-polozene-na-laviccejpg.jpg hudba-na-svatbu-hlavni-mesto-praha-belle-epoque-trio-svatebni-hudba-6-clenka-zive-hudby-s-harfou-v-zahrade-pri-obradujpg.jpg hudba-na-svatbu-hlavni-mesto-praha-belle-epoque-trio-svatebni-hudba-7-cela-sestavajpg.jpg hudba-na-svatbu-hlavni-mesto-praha-belle-epoque-trio-svatebni-hudba-8-sestava-hraje-v-zahradejpeg.jpeg Novomanželský tanec Živá hudba na svatbu trio

Jsme trio (či duo) hrající na svatbách již 10 let a rádi i Vaši svatbu zkrášlíme jemnými tóny živé hudby.

Hrajeme při obřadech (církevních i občanských, v interiéru i exteriéru) a na svatebních hostinách k jídlu.

Náš repertoire je pestrý, stačí si vybrat z hudby klasické či populární. Působíme hlavně v Praze a okolí, na Vaše přání pojedeme i dále :o)


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


22.09.2018

Byli jsme moc spokojeni. Atmosféra, vytvořená Vaší přítomností, byla nádherná a ocenili to nejen naši hosté, ale i pan majitel hotelu, který má pro vážnou hudbu slabost a z harfy s flétnou byl náležitě nadšený.


18.08.2018

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za krásný hudební doprovod našeho obřadu, moc se nám to všem líbilo. Velice ráda Vás budu všem doporučovat.


14.07.2018

Ještě jednou bych Vám a kolegyňkám moc poděkovala za perfektní dojem při svatebním pořadu. Je až neskutečné, jak obřad rychle uběhl, snažila jsem se vychutnat skvěle zahraný song Romeo a Julie. I všem svatebním hostům se hudba líbila.
facebook KONTAKTUJTE NÁS