Místo na svatbu a catering
Hlavní město Praha
Praha 5

Český catering

 | 0x | Přidat hodnocení


pelucha 02.jpg valtice-63.jpg honzamartinec_0279.jpg honzamartinec_0408.jpg sarkamartinu_346.jpg Kralupy 4_komp.jpg Cerhonice 6_komp.jpg

Jsme moderní cateringová společnost s bohatými zkušenostmi se zajišťováním občerstvení na svatbách, rodinných, firemních i společenských akcích. Věříme, že JEDINEČNÉ CHVÍLE SI ZASLOUŽÍ JEDINEČNÝ SERVIS, a proto se každý náš klient může spolehnout na individuální přístup a maximální péči.

Náš tým pracuje pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Koubka, který byl dlouholetým členem českého juniorského a následně i seniorského kuchařského národního týmu. Díky jeho kuchařskému umění a zkušenostem můžeme našim klientům nabízet jak českou kuchyni v moderní i tradiční podobě, tak pokrmy vycházející z jiných evropských a světových kuchyní. Hlavní zásadou je pro nás nabízet vše v nejvyšší kvalitě a s profesionálním přístupem.

Současné svatby mají tisíce podob a každá z nich si zaslouží občerstvení sestavené přesně na míru podle konkrétních požadavků novomanželů. Kvalitní čerstvé suroviny, dokonalá příprava pokrmů, profesionální servírování jídel a prvotřídní vystupování našeho personálu udělá z každé svatby jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné.

Svatební hostina bývá společně s obřadem momentem, který si ze svatby zapamatuje každý. Nechte nás postarat se o to, aby vzpomínky na vaši svatbu vždy vykouzlily úsměv na tváři vás, vaší rodiny i všech vašich přátel.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS