Zábava na svatbu
Jihočeský kraj
České Budějovice

Click and Smile

 | 0x | Přidat hodnocení


Vera_a_Matej_DDBGmZz6pU_017.jpg Anicka_a_Kuba_027.jpg Evca_a_Ondra_076.jpg Alena_a_Jan_050.jpg Peta_a_Fila_004.jpg Click_and_Smile.jpg

Fotobudka, kterou si zamilujete!

ÚSMĚV, PROSÍM!

Přemýšleli jste, jak obzvláštnit Vaši svatbu? Jak zaručit Vašim hostům spoustu legrace, zábavných momentů a pěkných vzpomínek, a to i ve (foto)papírové podobě?

FOTOBUDKA CLICK AND SMILE JE TU PRO VÁS!

Jak je asi jasné, fotobudka Click and Smile slouží k focení návštěvníků Vaší akce – stanou se sami sobě fotografy, skrz hledáček se na ně nikdo nedívá, proto se více osmělí a užijí si před elegantním fotoboxem spoustu legrace. Pokročilá fotografická a osvětlovací technika také zajistí “ateliérový” vzhled fotografií.

TRVALÁ VZPOMÍNKA NA SVATBU ZA PÁR SEKUND!

Ihned po pořízení fotky před fotoboxem se můžou hosté přesunout k tiskovému terminálu a fotku si vytisknout – přímo z Vaší svatby si tak odvezou spoustu vytisknutých fotek – ať už, jak sami hosté říkají, “a teď vážnou”, nebo rozpustilou s našimi mnohými fotorekvizitami. Tiskový terminál je umístěn mimo samotný fotobox a fotografie na něm si můžete zpětně prohlížet a tisknout v průběhu celé akce.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS