Hudba na svatbu
Královéhradecký kraj
Náchod

Dj Jaroslav Jung - RECORD

 | 4x | Přidat hodnocení


hudba-na-svatbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-record-1-novomanzelsky-tanecjpg.jpg hudba-na-svatbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-record-2-podium-s-vybavou-djejpg.jpg Scénka novomanželů Společný tanec na oslavě hudba-na-svatbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-record-5-novomanzelsky-tanecjpg.jpg hudba-na-svatbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-record-6-svatebni-oslavajpg.jpg hudba-na-svatbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-7-tance-k-oslavejpg.jpg hudba-na-satbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-record-8-mixazni-pultjpg.jpg hudba-na-svatbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-9-spolecny-plouzakjpg.jpg hudba-na-svatbu-kralovehradecky-kraj-dj-jaroslav-jung-10-mixazni-pultjpg.jpg

Svatební mejdan. Více jak 23 let zkušeností a přes 200 realizovaných svateb po celé ČR , převážně v Královehradeckém kraji a pár v zahraničí.

Vlastní aparatura ,osvětlení,ozvučení a doprava. Možnost svatbu rozšířit o další program.

Široký hudební žánr dokáže uspokojit všechny věkové kategorie od novomanželů až po prarodiče. Hudba od 60 let po současnost a hlavně na Vaše přání.

Pokud stojíte o kvalitní hudební produkci na Vaší svatbě jsme připraveni společně s Vámi dohodnout i drobné detaily. Svatební produkce zrealizujeme kdekoli např: (zámek, zámecká zahrada, bazén, letiště, restaurace, hotel, sportovní stadion apod.) Zážitky z těchto akcí jsou neopakovatelné a proto nabízíme kvalitní svatební zábavu a spolehlivost.

Dále zajistíme kapely, karaoke, houslistku k svatebnímu obřadu, zábavu pro děti aj.

Přejeme šťastný výběr a krásný Váš svatební den.


5.0
Hodnoceno 4x

5 4x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


21.07.2016

Skvělá svatba, děkujeme! Moc děkujeme za skvělé ozvučení a moderování naší svatby! Bylo to naprosto perfektní, od podkresové hudby během svatebního obědu až po perfektní večerní (noční) párty! Všichni, my i svatební hosté, byli nadšení, skvěle se bavili a celou svatbu si díky Vám užili. Rozhodně Vás budeme rádi doporučovat dále, a pokud budeme v budoucnu organizovat sami nějakou party, nebudete na ní chybět! Ještě jednou děkujeme


21.07.2016

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za skvělou hudbu v průběhu našeho svatebního dne. Domluva byla od začátku vynikající, písničky bezva, nic nebylo problém, moderování taktéž. Výborné jednání a domluva. Rozhodně doporučujeme!:)Děkujeme moc za super hraní na naší svatbě!!!! Byl jste super a věřím, že jste zde nebyl naposled :) Ne jen že si Vás určitě opět objednáme my sami ale spousta našich přátel a věřím, že i v příštím roce zase na nějákou svatbičku :)!! Mějte se zatím krásně a příště naviděnouDobrý den, velice jsme Vám chtěli poděkovat za krásnou svatbu. Hudba a zábava byla perfektní. Určitě Vás budeme všem doporučovat. Svatba byla krásná... opravdu jak máte napsáno na svých stránkách, byl to svatební mejdan... naši hosté se skvěle bavili a děti byly z bublinek nadšený. Ještě jednou Vám děkujeme.
facebook KONTAKTUJTE NÁS