Hudba na svatbu
Olomoucký kraj
Jeseník
profilovkapng.png svatba-misky-a-kuby_282123jpg.jpg aashjpg.jpg

Se svojí zvukovou a světelnou aparaturou Vám zajistím na Vaší svatbě, oslavě či firemní párty super atmosféru. Můj hudební repertoár je zaměřen na všechny věkové skupiny.
Od roku 2007 jsem plně vybaven jako mobilní Dj a můžu tak přijet právě k Vám a zajistit diskotéku či party s atmosférou jako v opravdovém klubu. Nejsem úzce orientován na nějaký styl a snažím se vyhovět Vašim přáním. Proto mám v repertoáru mnoho žánrů české i světové hudby od 70-tých let po současnost - pro kažou věkovou skupinu.
S aparaturou sestávající se z profesionálního mixážního pultu, dvojice výkonných reproboxů, bezdrátových mikrofonů, stroboskopu,2 barevného star-trek laseru, mlhovače a dalších čtyřech světelných efektů, obohatím Vaši akci a zajistím skvělou atmosféru.
S případě svatby Vám pomůžu s návrhem programu, svatebních her a výběrem písniček tak, aby vše bylo dle Vašich představ.


5.0
Hodnoceno 6x

5 6x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


10.05.2018

Děkuji za skvěle zvládnuté hry a večerní tance. Všem doporučuji


10.05.2018

Nejlepší Dj široko daleko,který umí rozproudit zábavu i svatebčany zvednout ze židlí.moc děkujeme za pěknou zábavu na svatbě a vřele doporučujeme. Domluva na všem super,kreativita na jedničku a cena 1*


09.05.2018

Majlo je DJ, který dělá svoji práci srdcem a toho si moc cením. Profesionální a přátelský přístup. Kvalitní moderní technika. Ochotně vám zahraje podle vašeho přání. Naše svatba se pod jeho taktovkou změnila v nezapomenutelnou party


15.03.2018

Hudební produkce na rodinné svatbě byla naprosto perfektní, až se budu jednou ženit já osobně, vím na koho se obrátit :-D Doporučuji !!!!


15.03.2018

Naprosto perfektní!!! Maximální přizpůsobení stylu hudby svatebčanům, vytváření příjemné atmosféry v průběhu celého dne a večera. Byl s námi od rána až do úplného konce a ani jeden svatebčan si nestěžoval :). Moc děkujeme!!!Skvělý Dj, který ví jaké songy rozproudí zábavu. Vytvoří krásnou atmosféru, při které se vám bude skvěle tančit. The best Dj ever. <3


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS