383.jpg _DSC9253 kopie.jpg _DSC9313 kopie.jpg

O NÁS
Svatební kapela, to je naše zaměření a působíme už skoro 20let. Využíváme při vystupování zkušenosti z více jak 500 svatebních oslav, od vesnických, přes zámecké až po polozahraniční. Nejvíce jsme hráli na doporučení, nebo nás zájemci někde slyšeli. Jejich nevymyšlené názory a recenze najdete na stránkách www a na Face.
Velký důraz klademe na kvalitu jak u zvukového a nástrojového vybavení, tak při provedení písní. A jak moc se nám to daří, to už posuďte sami.
REPERTOÁR
V současné době jsme repertoár rozšířili o spoustu zahraničních hitů 70.-90.let a další novinky připravujeme.
Hrajeme všechny žánry a od všeho něco, za dobu učinkování to nejpůsobivější a nebo nejvíc vyžadované!
Pop-rock od zhruba 70.let až po současnost, lidovky české/moravské, country a díky působení v tanečních kurzech, není problém ani se standartními tanci jako Rhumba, Cha-Cha, Jive – zkrátka aby si vybral každý dle sebe!
KDE HRAJEME
Praha, Středočeský kraj, ale po dohodě všude jinde. Karlovy Vary, Děčín, Liberec, Žďár nad Sázavou…
Zatím nejdále od bydliště jsme hráli letos krásnou svatbu – Hotel Buchlovice
PROGRAM
Máte mezi hosty nějakého muzikanta, zpěváka či zpěvačku? Pokud ano, není problém, aby si s námi zahráli či zazpívali!
Samozřejmostí je z naší strany případná pomoc při moderování či organizování ostatní zábavy či zvyků, které si připravíte. Po dohodě zařadíme kdyžtak něco od nás, co jsme za léta působení leckde pochytili.

Každá svatba je jiná, proto program i hudbu upravíme každému na míru. A protože je toho ohledně oslavy a hudby na svatbě moc, nejlepší je osobní setkání, kde si vše upřesníme, vysvětlíme a uzpůsobíme vše dle vašich představ.


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS