Svatební kytice a dekorace
Hlavní město Praha
Praha 3
Svatební kytice Svatební kytice svatebni-kytice-fialovajpg.jpg

Největší internetový obchod s květinami v ČR Florea.cz vám uváže svatební kytici přesně podle vašich představ.

Chcete být luční víla, elegantní princezna v bílém nebo výstřední nevěsta s duhovou či modrou kyticí? Naše milé floristky si poradí se vším. S radostí vám pomohou vaší svatební výzdobu dopilovat k dokonalosti.

Kytice pro nevěstu, květiny pro družičky, maminky či babičky, korsáž pro ženicha, výzdoba svatebního stolu - vše vám doručíme kamkoliv pro celé ČR.


5.0
Hodnoceno 4x

5 4x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


04.09.2019

Rozhodně tuto firmu doporučuji. Objednávala jsem květiny babičce k narozeninám. Nebyl žádný problém, vše bylo pečlivě předáno. Hlavně oceňuji rozvoz po celé ČR, i do těch nejzapadlejších vesniček. Děkuji za kvalitní služby, určitě jsem neobjednávala naposledy.


03.09.2019

Několikrát objednávek a vše naprosto v pořádku. Kurýr je ochotný i dojet jinam v rozumné míře pokud to není zajížďka. Můžu jenom doporučit.


30.08.2019

Již po několikáté jsem objednala kytici, naposled včera, pro mou maminku k narozeninám a obrovská spokojenost. Květiny jsou nádherné a nadšení druhé strany dechberoucí. Děkuji moc a vřele doporučuji!


28.08.2019

Včera objednal dnes obdržel pro drahou polovičku moc děkuji za dodání a hlavně kurirovi 31..moc dík za spolehlivost a ochotu všem moc doporučuji.


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS