fotograf Vojtěch Pavelčík

 | 4x | Přidat hodnocení


foto035jpg.jpg foto024jpg.jpg foto003jpg.jpg foto072jpg.jpg foto087jpg.jpg foto096jpg.jpg foto119jpg.jpg foto111jpg.jpg foto059jpg.jpg foto109jpg.jpg

Profesionální svatební fotograf s přátelským přístupem, bohatými zkušenostmi a citem zaznamenat váš příběh. Je skvělé být společně na stejné vlně…


5.0
Hodnoceno 4x

5 4x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x

Eva a Ladislav Šm...

Fotografie z naší svatby obdivují všichni zúčastnění a my se od nich nemůžeme odtrhnout. Přestože se svatba konala na druhé straně republiky a fotograf tudíž místa předem neviděl, vždy dokázal pohotově zvolit záběr a v dokumentaci nám nechybí jediný důležitý moment - naopak v případě několika momentek si téměř nedokážeme vysvětlit, jak je dokázal zachytit. Hosté oceňovali jeho klidné a nenápadné vystupování, dokázal navodit přirozenou atmosféru při focení. Již den po svatbě jsme měli několik fotek, což nás velmi potěšilo. Jeho práci doporučujeme obzvlášť milovníkům černobílých fotek... Děkujeme!

Martina a David O...

Díky fotografovi Vojtěchu Pavelčíkovi! Děkujeme moc za nádhernou dokumentaci našeho svatebního dne, za úžasnou spolupráci, přístup a atmosféru. Lépe jsme si nemohli vybrat a můžeme jedině doporučit... :-)

Ivana Ratajová a ...

Měli jsme svatbu v přírodě a pan Pavelčík skvěle zachytil uvolněnou a přátelskou atmosféru našeho dne "D". Díky tomu máme nejen krásně romanticky laděné fotografie, ale i mnoho reportážních, které velice věrně zachycují prchavé okamžiky jednoho podzimního sluncem prozářeného dne. Velice chválíme laskavý a přátelský přístup k dětem, jejich fotky řádím k těm nejlepším.

Michaela a Marek ...

Pana Pavelčíka jsme na doporučení známých oslovili za účelem nafocení naší malé svatby. Měli jsme doporučení na více fotografů, ale po osobním nezávazném jednání s panem Pavelčíkem bylo ihned rozhodnuto. Profesionální přístup při sjednávání detailů, předem jasně daná cena, příjemné jednání atd. Výsledkem jsou krásné fotky a naprostá spokojenost s výběrem, nebylo co vytknout. Pan Pavelčík je velmi milý a příjemný, děti ihned oslovuje jmény, perfektní komunikace na místě se všemi svatebčany, kteří nabyli dojmu, že je to náš známý :) Tímto bychom chtěli ještě jednou panu Pavelčíkovi poděkovat za jeho profesionální přístup a krásné černobílé i barevné „vzpomínky“ na naši svatbu.
facebook KONTAKTUJTE NÁS