Organizace a koordinace
Jihočeský kraj
Písek
Zimni.jpg Zimni oznameni.jpg DSCF0800.JPG

Naše práce nás baví. Volíme kvalitu nad kvantitou a každému našemu klientovi se věnujeme individuálně, ať už je to svatba s příběhem, stylová firemní akce anebo rodinná oslava. Budeme Vám k dispozici po celý den, pouze Vám a nikomu dalšímu!

Náš Fresh tým nabízí paletu služeb, od přípravy akce, designu svatebního oznámení, tisku menu, zajištění občerstvení, svatebního webu, zábavy pro hosty, anebo originálních dekorací. Umíme zajistit celou svatbu od A do Z, anebo Vám prostě pomoci s přípravou Vašeho velikého dne.

Agentura Fresh Events CZ nabízí kompletní a na míru ušitá řešení pro Vaše nezapomenutelné chvíle.

A co pro Vás máme připraveno?
Svatby na klíč vyšperkujeme k dokonalosti. Samo-organizátory podpoříme během konzultací naším know-how a pomůžeme při řešení problémů. V den akce z Vás sejmeme většinu povinností (koordinace akce), provedeme vás i vaše hosty celým dnem, takže si ho každý užije!

Vytvoříme profesionální online pozvánku, svatební webovku, se všemi důležitými informacemi pro Vaše hosty, aby se cestou k Vám nikdy nikdo neztratil!

Všechny potřebné tiskoviny, od svatebního oznámení až po děkovné kartičky budou připraveny dokonale a precizně! Pomůžeme s programem, aby se nikdo z Vašich hostů nenudil. Výzdoba a dekorace na míru vždy jedinečně přesně padnou do prostoru a stylu svatby.

Sladkosti a občerstvení zajistíme pro jakoukoli příležitost i jakékoli dietologické omezení, vždy krásné i chutné a naše dárková balicí služba pomůže s balením darů pro novomanžele nebo drobností pro svatební hosty!

Nechte nás dělat co umíme nejlépe, užijte si přípravy a méně příjemné části nechte na nás!


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS