Svatební dort a sladké
Hlavní město Praha
Praha 2

Frutiko.cz - ovocné kytice

 | 3x | Přidat hodnocení


Svatební kytice Kytice růží Ovocný koktejl Svatební výslužka Růžové jahody ruzove-muffiny-frutiko2jpg.jpg dscf4608jpg.jpg dscf4627_1jpg.jpg svatební koláčky dscf4656jpg.jpg

Frutiko je online služba, která Vám připraví krásné ovocné kytice, dorty ale i květiny a jiné občerstvení.

Na svatbu se kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády hodí například jako ozdoba sladkého candy baru, můžete ale také umístit malou ovocnou kytici na každý stůl.

Jako originální občerstvení poslouží také jahůdky v čokoládě zdobené do podoby ženicha a nevěsty.

Naše šikovná cukrářka Vám ráda připraví úžasný svatební dort a naše floristka ty nejkrásnější svatební květiny a květinové krabičky.

Vše připravujeme čerstvé těsně před doručením a doručujeme chlazené kamkoliv po celé republice.

Inspiraci najdete na www.Frutiko.cz/svatba


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


14.02.2019

Objednala jsem manželovi ovocnou květinu k Valentýnu do práce. Byla to má první objednávka u Frutiko, takže jsem měla trošku strach, jak to bude s doručením, zvlášť na Valentýna, kdy jsou podobné obchody dost vytížené. Vše proběhlo v pořádku, kytice je krásná, dokonce mi ráno po telefonu byli schopni říct čas v rozmezí půl hodiny, aby manžel nemusel půl dne sedět v kanceláři. Takže za mě doporučuji.


08.02.2019

Vynikající belgická čokoláda a čerstvé voňavé jahody...i v únoru! :-) Vřele doporučuji! Je to originální dárek, který skutečně ohromí!


06.12.2018

Měli jsme 2x a chuťově super, ale když jsem teď objednávala zlatý tác, tak v popisku bylo kolik druhů jahod tam je. S kokosem, oříšky, mandle a já nevím, co všechno ještě a nám dorazili v 50 kusech 2 druhy... Z toho jsem byla docela zklamaná... Jinak mužů doporučit, je to vážně mňamka.
facebook KONTAKTUJTE NÁS