Místo na svatbu a catering
Karlovarský kraj
Karlovy Vary

Grandhotel Pupp Karlovy Vary

 | 0x | Přidat hodnocení


Impozantní Grandhotel pupp misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-2-nadherne-bile-prostrene-stoly-v-salejpg.jpg misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-3-prostrene-stoly-v-salejpg.jpg Prostředí Grandhotelu pupp misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-5-novomanzele-stojici-mezi-sloupyjpg.jpg Elegantně prostřený stůl Prostřený stůl k hostině misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-8-kytice-ze-zlutych-ruzi-a-orchidejijpg.jpg misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-9-elegantne-prostrene-stoly-v-bilem-stylu-v-nadhernem-prostredijpg.jpg Bíle prostřený stůl se žlutými růžemi Sněhový prostřený stůl s kvítím misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-12-bile-prostreny-stul-se-zlutymi-ruzemi-a-listkyjpg.jpg misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-13-nevesta-v-hale-hotelujpg.jpg misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-14-nevesty-sedici-na-schodechjpg.jpg Nevěsta s dlouhým závojem misto-na-svatbu-a-catering-karlovarsky-kraj-grandhotel-pupp-karlovy-vary-16-nevesta-sedici-v-sale-u-bileho-stolujpg.jpg

Neopakovatelná svatba v Grandhotelu Pupp

Jedinečná atmosféra Grandhotelu Pupp nenechává klidnými stále více párů, které se chystají vstoupit do svazku manželského. Mít svatbu v těchto prostorách znamená mít nesmazatelnou vzpomínku, kterou budete předávat ještě svým dětem a dětem vašich dětí. Ne nadarmo se proto říká, že pár, který si řekne ANO v Grandhotelu Pupp již nikdy nic nerozdělí.

Výjimečný den si zaslouží výjimečné prostředí. Luxusní a reprezentativní prostory Grandhotelu Pupp jsou ideální pro uspořádání svatebního obřadu a hostiny.

Kaplička nad Grandhotelem Pupp vyzdobena pro tuto příležitost poskytne prostor pro malou svatbu v rodinném kruhu (4 - 6 osob).

Pronájem prostor pro svatební hostinu vždy zahrnuje slavnostní svatební tabuli, standardní květinovou výzdobu v barvě dle přání, zasedací pořádek, jmenovky a tištěné menu.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS