Místo na svatbu a catering
Královéhradecký kraj
Mladé Buky
kamadraug-136.jpg kamadraug-126.jpg kamadraug-142.jpg

Grund Resort Golf&Ski je moderním designovým hotelem v Krkonoších, který je vyhledáván pro svoji úžasnou polohu a skvělé služby. Hotel má 28 pokojů a 26 depandance apartmánů, které se podařilo citlivě zasadit do kouzelné krkonošské přírody. Výsledkem je nejen wellness hotel s důrazem na soukromí, ale právě to místo, kde se cítíte jako v ráji. Klid, horský vzduch, ty nejlepší služby, rodinná atmosféra, designem protkané prostory, ochotný personál… Jednoduše vše, co pro svůj odpočinek, ať už aktivní či pasivní v krásné krajině Krkonoš, potřebujete, to je Grund Resort.

Milovníci odpočinku ocení jedinečné wellness prostory. Vstup zkrášluje červený íránský mramor, prostorům dominuje 12metrový bazén s protiproudem a masážní lavicí. Můžete si užít vířivku Bisazza v netradiční petrolejové barvě, saunu a odpočinkovou zónu s výhledem do panenské přírody. Dopřát si můžete i rozmanité masáže. Milovníci soukromí potom ocení novou privátní zónu. Citlivým způsobem architektoniky navržený interiér až pro čtyři osoby je k dispozici všem milovníkům saunování. Grund Restaurant je vyhlášenou restaurací v Krkonoších, kterou musíte navštívit. Šéfkuchař se svým týmem vytváří výtečný kulinářský zážitek, který kombinuje moderní pojetí světové kuchyně s krkonošskými specialitami a lokálními bio surovinami. Součástí resortu je nové 18jamkové golfové hřiště s prvotřídním zázemím. Členitá podkrkonošská krajina v okolí našeho resortu Vám nabízí nepřeberné množství relaxace a aktivního odpočinku. V zimních měsících je ideálním místem pro lyžování na sjezdovkách či běžkách. V letním období se kromě golfu můžete věnovat jízdě na koni, koupání, cyklistice nebo pěší turistice.


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


27.06.2018

Nádherné místo, skvělý servis a úžasná příroda. Resort je nejen pro golfisty, takže se tu cítí dobře každý! Do hotelu se vracím každoročně, je to srdcová záležitost. Ten pohled, kdy sedíte na terásce, popíjíte vychlazené Proseco a kocháte se pohledem na krkonošské lesy, se nikdy neomrzí. Personál je tu velice milý a ochotný, rádi zde vyřeší i nadstandardní požadavky. Atmosféra je neopakovatelná a jídlo vynikající. Tohle místo prostě za návštěvu stojí!


07.05.2018

Krásné a klidné místo. Skvělé služby a welness. Super golfové hřiště. Děkujeme za krásný víkend, který jsme si u Vás užili s dětmi.


08.04.2018

Jedním slovem "Nádhera"!!! Skvělá kuchyně,nadstardantní a čisté ubytování,velmi milý a příjemný personál,venkovní terasa...Chytli jsme krásné počasí takže k dokonalosti nechybělo vubec nic:-) Wellness,výřivka,sauna....uplně skvělé!!! Všem 100% dopučujeme a třeba zase zavítáme...


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS