HOTEL AMÁLKA***

 | 5x | Přidat hodnocení


svatební koláž.jpg 539015_10151040737223015_1820691305_n.jpg 564455_10151041697243015_151991843_n.jpg

Zkušený tým našeho hotelu Vám rád zjednoduší svatební přípravy. Máme za sebou přes 80 skvělých svateb. Svatby se konají ve stylovém salonku, elegantní restauraci a nebo ve „Stodolní“. Prostory lze kombinovat, můžete udělat svatební hostinu v salonku a odpolední raut ve „Stodolní“. Využijte komfort svatební hostiny a veselice v jednom místě. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy , dekorace, svatebního obřadu až po přípravu výslužek.

V elegantním prostředí nově zrekonstruované budovy z roku 1912, která si zachovala svého ducha, prožijete svůj vysněný svatební den s nevšední atmosférou. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

Svatební hostina v salonku může být až pro 34 osob. Svatební hostina v salonku a v restauraci může být až pro 65 osob. Lze udělat i svatební hostinu v salonku pro rodinu a své nejbližší. Přátelé se zatím mohou hostit u připraveného rautu ve „Stodolní“.

Svatební hostina ve „Stodolní“ může být až pro 44 osob. Lze začít přímo rautem, kdy můžete využít celou kapacitu „Stodolní“ a to je 70 - 120 osob.

Zajistíme Vám kompletní dekoraci Vašeho svatebního stolu v jakémkoli barevném odstínu. Stačí si jen vybrat. Vždy zasíláme náhled vybrané barvy, abychom si byli jisti, že je vše dle Vašich představ.

Svatební raut Vám rádi sestavíme a poradíme Vám ve výběru jídel. Pokud máte o složení rautu svou představu, tak ji velmi rádi zrealizujeme.

Venkovní posezení za Stodolní Vám zajistí úplné soukromí. Na rožni Vám můžeme ugrilovat selátko, kýtu, krůty nebo kuřata. Výborné jsou také klobásky a párečky z naší udírny. Steaky, brambory, krevety, burgery, lilek, cuketu, kukuřici, zeleninu atd. Vám ugrilujeme na speciálním keramickém grilu. Součástí venkovního vybavení je i výčep.

Kapacita našeho hotelu je 44 lůžek + 7 přistýlek a 2 dětské postýlky k zapůjčení zdarma. Novomanželům nabízíme krásný novomanželský pokoj DELUXE, který byl designován přímo pro svatební noc.

Na osobní schůzce zjistíme Vaši představu, na základě které Vám sestavíme kalkulaci přímo na míru. Vždy hradíte jen to, co opravdu sníte a vypijete. Lze domluvit i finanční limit. Náš personál Vás při překročení tohoto limitu bude informovat a Vy se můžete bez starostí bavit a užít si Váš velký den.

Zajistíme Vám profesionální přístup našeho personálu. Máme bohatou zkušenost s konáním svateb. Reference na naše svatby si můžete přečíst i na našich facebookových stránkách. Spokojený klient je naše největší reklama.


5.0
Hodnoceno 5x

5 5x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


08.08.2016

Dobrý den paní Blažková, včera jsme se již nepotkali, tak bychom Vám chtěli alespoň touto cestou moc poděkovat. Vše bylo perfektní a dokonale připravené. Výborné jídlo, velice příjemný personál atd...


13.06.2016

Dobrý den paní Blažková, ráda bych vám poděkovala za sobotní den, kdy jsme díky vám a vašemu týmu prožili jeden z nejkrásnějších dní v našem životě.Z vaší strany bylo vše naprosto skvělé,profesionální,na jedničku. Jste tým lidí,kteří dělají svoji práci na špičkové úrovni a my jsme moc rádi,že jsme mohli prožít pro nás tak významný den právě u vás,budeme mít navždy ty nejkrásnější vzpomímky.Děkujeme vám.Díky vám jsem se cítila celou sobotu jako princezna :-). Poděkujte za nás,prosím,také kuchařům,slečnám servírkám a hlavně děkuji vám,protože vy jste člověk,který je naprostá třída ve svém oboru a díky vám budu mít v sobě navždy krásnou vzpomínku a mrazení,kdykoliv si na tuto sobotu vzpomenu. Budu i dále rozdávat jen samé pozitivní reference a chválit vás,protože si to opravdu zasloužíte. Ještě jednou děkujeme za vše.Moc se vše povedlo a vy na tom máte tu největší zásluhu.Dobrý den Lucie, děkujeme moc za pomoc s organizací naší svatby. Moc jsme si svatbu užili. Nečekala jsem, že to bude tak dokonalé:) Kuchař vaří famózně, opravdu vynikající jídlo nám připravil, všichni si moc pochutnali. Obsluha a celý personál, který jsem měla možnost poznat, byl velmi vstřícný, milý po celou dobu naší svatby. Restaurace a stodola byly krásně vyzdobeny, vytvořili jste perfektní svatební atmosféru. MOC MOC DĚKUJEME, JSTE VŠICHNI ÚŽASNÍ!Dobrý den Paní Blažková Mockrát vám děkujeme za poskytnuté služby pro náš nejdůležitější den v zivote. Oslava se velice povedla, byli jsme nad míru spokojeni. Jídlo moc chutnalo, obzvláště pak nákladný hermelin, tatarak a kýta! Holky za barem byly skvělý a Posilame jim velké dík, ze to S nama vydržely tak dlouho! Ještě jednou se omlouváme za ten maselnik a doufáme, ze ho budete schopni brzy nahradit. Chtěla bych se jen zeptat, jestli by bylo mozné vystavit fakturu na pronajem k vyjete uctence za občerstvení? Nebo eventuálně jen dopsat 'pronájem' k te vystavene fakture za ubytování. Jméno a adresa by byla stejna jako na předešlé fakturu za zálohu. Pro velkou vazu z rautoveho stolu a světlo z pódia si přijede DJ Jarda Došek. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a držíme palce, at vám to tak pekne porad jde!! Uz ted se těšíme se na výroční oslavu :)Dobrý den paní Blažková, moc Vám i celému kolektivu hotelu Amálka děkujeme za nezapomenutelný svatební den, strávený v příjemném prostředí Vašeho hotelu. Už od první chvíle co jsme vstoupili do Vašeho hotelu, jsme věděli, že je to to pravé místo pro náš velký den. A schůzka s Vámi nás v tom jen utvrdila. Díky Vašim zkušenostem a péči jste nám pomohla naplánovat perfektní svatební hostinu. Oběd i celý raut byl výtečný, všichni hosté si jídlo opravdu chválili. Výzdoba svatební tabule byla opravdu nádherná. Všem vřele doporučujeme Váš hotel, neboť prostředí, jídlo i služby personálu nemají chybu.


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS