Místo na svatbu a catering
Kraj Vysočina
Žďár nad Sázavou

Hotel Leopold Račín

 | 0x | Přidat hodnocení


foto1.jpg foto7.jpg foto13.jpg

Pokud toužíte po tom, aby váš svatební den byl jako z pohádky, jsme tou správnou volbou. Připravíme vám romantickou svatbu, na kterou vy ani vaši přátelé nezapomenete. Bílé ubrusy, svatební servis, bílé povlaky na židlích, speciální svatební menu a svatební koordinátor, květinovou výzdobu, to vše pro vás rádi zajistíme.

Svatební hostinu vám můžeme připravit ve velkém sále s kapacitou až 60 osob nebo na naší hotelové zahradě nabízející krásné prostředí a romantický výhled na rybník Jordán plný leknínů. Na přání pro vás rádi zajistíme i svatební obřad, který se může konat přímo na břehu rybníka Jordán, nebo v případě nepříznivého počasí v zámecké kapli ve Žďáře nad Sázavou, vzdáleném jen 8 km od hotelu.

Pro novomanžele připravíme speciální novomanželský apartmán, ostatním hostům je k dispozici zbývajících dvanáct prostorných a útulných pokojů. Samozřejmostí je, že celý hotel bude rezervován pouze pro vás.

Vyberte si náš hotel a majitelka hotelu vám s radostí pomůže s kompletním svatebním servisem a umožní vám naplno si užít váš svatební den bez starostí.


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS