Místo na svatbu a catering
Středočeský kraj
Řevnice

Hotel Lidový dům

 | 0x | Přidat hodnocení


12295248_1529610274019114_522545515770573842_n.jpg DSC_0004.jpg HMR26609.jpg

Hotel Lidový dům v Řevnicích necelých 30 km od Prahy je moderní sportovní hotel nabízející svým klientům kompletní servis při organizaci svatby, rodinné oslavy či firemní akce.
Při organizaci svatebního veselí Vám dáme k dispozici svatebního koordinátora, který s Vámi zajistí naprosto bezproblémový průběh celé Vaší svatby, a to od oběda po večerní raut, zábavu a ubytování hostů.
Novomanželé poprvé usednou ve svazku manželském se svou rodinou a přáteli, a proto je důležité, aby celá hostina probíhala bez komplikací. Nezáleží na tom, jestli chystáte obřad přímo v Řevnicích nebo plánujete svatbu v okolí. S maximální péčí Vám připravíme svatební tabuli a zajistíme organizací celé hostiny včetně výzdoby stolu a dekorace prostor.
Pro svatební hostinu máme k dispozici nově zrekonstruovanou Vinárnu, která má kapacitu 35 míst u slavnostní tabule a nabízí ideální prostředí pro tuto důležitou událost. S vinárnou je funkčně propojen multifunkční sál, který lze ideálně využít jako taneční parket, který bude vhodný nejen pro první tanec novomanželů, ale i pro bujaré oslavy v pozdních večerních hodinách. Součástí vinárny je také samostatný bar, který po celou dobu svatby zajistí, aby nebyla nouze o nápoje. Větší svatby je možné organizovat přímo v sále, kam se vejde až 100 osob ke slavnostní tabuli.
Můžete si vybrat ze široké nabídky pokrmů, které restaurace Hotelu Lidový dům nabízí. Záleží pouze na vás, jaký si zvolíte předkrm, polévku, hlavní chod či dezert. Samozřejmostí je pestrý raut, ze kterého mohou všichni ochutnávat dle libosti, který je oblíbený především pro večerní pohoštění. K dispozici je rovněž venkovní gril s příjemným posezením a širokou nabídkou grilovaných specialit.
Naprostou samozřejmostí je dodání svatebního dortu dle Vašeho přání, svatebních koláčků, příprava výslužky, zkrátka všeho, co k pořádné veselce patří.
Po náročném dni je možné svatebčany ubytovat v našem hotelu. K dispozici jsou 2 lůžkové, 3 lůžkové a 4 lůžkové pokoje se standardním vybavením. Celková kapacita je 42 lůžek. Samozřejmostí je novomanželské apartmá s překvapením pro novomanžele.


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS