Místo na svatbu a catering
Královéhradecký kraj
Nechanice

Hrádek u Nechanic

 | 0x | Přidat hodnocení


misto-na-svatbu-nechanice-02-svatbajpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-01-pohled-na-hradjpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-03-svatebni-saljpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-04-zlaty-sal-svatbajpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-05-svatebni-dekoracejpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-06-svatebni-kyticejpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-07-svatebni-obradjpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-08-svatebni-tabulejpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-09-pred-zamkemjpg.jpg misto-na-svatbu-nechanice-10-pred-zamkem-2jpg.jpg

Plánujete svatbu a hledáte romantické místo pro uzavření sňatku? Zámek Hrádek u Nechanic vám nabízí k uspořádání svatebního obřadu Rytířský sál, Zlatý sál nebo venkovní obřad. Církevní svatební obřady je možné uzavřít v Kapli sv. Anny.
V roce 2019 zájemcům opět nabízíme možnost svatebních konzultací přímo na zámku a poradenské služby svatební koordinátorky.
Spolupracujeme dále se Zámeckým cateringem, který má v nabídce varianty party stanů a svatebního cateringu, a se kterým se lze domluvit také na občerstvení před obřadem.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS