hudebni-skupina-plesy.jpg DSCN0322.JPG DSCN0326.JPGHudební skupina ProfiL


Živá hudební skupina zaměřená na to nejlepší z popu a rocku od 60. let 20. století po současnost. Žádný automat, počítač nebo jiné náhražky živých muzikantů - nepředstíráme hru - opravdu hrajeme! Obsazení: bicí, basa, kytary, klávesy, saxofony, trumpeta, flétna, foukačka. 5 členů multiinstrumentalistů zahraje pestrý mix hitů a kvalitně vše odzpívá. Jezdíme po celé České republice.

Kapela je složena ze zkušených muzikantů s dlouholetou hudební praxí. Hudební produkci si spolu s hosty svateb či plesů umíme pořádně užít, na ozvučení kapely používáme nejmodernější zvukovou aparaturu, včetně odposlechů do ucha, umíme hrát tedy potichu i hoooodně nahlas (klidně pro 1000 lidí).

Svateb jsme odehráli nespočet a dobře víme jak dlouho hrát a kdy dát prostor k odpočinku. Doporučíme vhodný začátek produkce a domluvíme se i na délce hry a způsobu ukončení.

Co na svatbě zazní je závislé také na složení a náladě svatebčanů, není výjimkou, že některé notoricky známé skladby na přání "spíchneme" i za pochodu.

Rozhodně nejsme stranou svatby, komunikujeme a jsme pro každou srandu. Jedeme se odreagovat od běžných podnikatelských starostí, hrajeme pro radost a pohoda z jeviště se line k hostům, šak nás zkuste!


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS