Hudba na svatbu
Olomoucký kraj
Velký Týnec
Sestava skupiny SYRINX Skupina SYRINX sedící na lavičkách hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-3-kapela-na-podiupng.png Celá hudební sestava skupiny SYRINX hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-5-zpevacka-zpivapng.png hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-6-sestava-skupinypng.png hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-7-skupina-na-podiupng.png hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-8-hudebnik-hraje-na-nastrojjpg.jpg hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-9-sestava-skupinyjpg.jpg hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-10-zpevacka-zpivajpg.jpg Muzikant ze skupiny SYRINX hudba-na-svatbu-olomoucky-kraj-hudebni-skupina-syrinx-12-hudebnik-hraje-na-pianojpg.jpg

SYRINX - živá hudba na svatbu, je kapela složená z profesionálních muzikantů, která rozproudí zábavu a tanec na vaší svatební oslavě.
SYRINX - kapela na svatbu - vystupuje ve čtyřčlenném složení a její obsazení - klávesy, kytara, dechové nástroje (saxofony, trubka) zpěvačka, zpěv všech členů, spolu se stoprocentním koncertním nasazením všech sólistů, chutí bavit sebe i ostatní a špičkovou aparaturou – je zárukou Vaší skvělé svatební oslavy. Repertoár obsahuje písničky české i zahraniční od 60. let po současnost, skladby rockové, včetně rockové klasiky (Pink Floyd, ACDC...), popové (Daft Punk, Adele, M.Jackson...), disko (Abba) evergreeny, klasické a latinskoamerické tance (Gipsy Kings, Lou Bega...), blues a samozřejmě „lidovky“. Výběr skladeb na svatební oslavě se odvíjí od hudebního zaměření společnosti, přihlížíme k věkovému složení posluchačů. Jde nám o to, aby naše hudba zaujala a pobavila nejen vás - novomanžele, ale i všechny vaše svatební hosty a aby vám vaše svatební oslava zůstala v paměti jako báječný večírek plný dobré hudby a pozitivní energie.
Chcete se dobře bavit všemi smysly? Zkuste SYRINX


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS