Hudba na svatbu
Olomoucký kraj
Velký Týnec
Hudební skupina SYRINX Hudební skupina SYRINX Hudební skupina SYRINX Hudební skupina SYRINX Hudební skupina SYRINX Hudební skupina SYRINX Hudební skupina SYRINX IMG_2499.JPG IMG_4949.JPG IMG_2473.JPG DSC_7381.JPG IMG_4821.JPG

SYRINX - živá hudba na svatbu, je kapela složená z profesionálních muzikantů, která rozproudí zábavu a tanec na vaší svatební oslavě. Kapela vystupuje nejen v České republice, ale také v německy hovořících zemích – samozřejmostí je moderování v němčině a angličtině.

SYRINX - kapela na svatbu - vystupuje ve čtyřčlenném složení a její obsazení - klávesy, kytara, dechové nástroje (saxofony, trubka) zpěvačka, zpěv všech členů, spolu se stoprocentním koncertním nasazením všech sólistů, chutí bavit sebe i ostatní a špičkovou aparaturou – je zárukou Vaší skvělé svatební oslavy. Repertoár obsahuje písničky české i zahraniční od 60. let po současnost, skladby rockové, včetně rockové klasiky (Pink Floyd, ACDC...), popové (Daft Punk, Adele, M.Jackson...), disko (Abba) evergreeny, klasické a latinskoamerické tance (Gipsy Kings, Lou Bega...), blues a samozřejmě „lidovky“. Výběr skladeb na svatební oslavě se odvíjí od hudebního zaměření společnosti, přihlížíme k věkovému složení posluchačů, je důležité jestli se jedná o svatbu ryze českou nebo část hostů je ze zahraničí (Německo, Anglie, Rakousko, Slovensko atd.). Jde nám o to, aby naše hudba zaujala a pobavila nejen vás - novomanžele, ale i všechny vaše svatební hosty a aby vám vaše svatební oslava zůstala v paměti jako báječný večírek plný dobré hudby a pozitivní energie.

Jako bonus "na míru" nabízíme připravení vaší oblíbené písničky pro vaše novomanželské sólo.

Chcete se dobře bavit všemi smysly? Zkuste SYRINX


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS