Svatební kytice a dekorace
Hlavní město Praha
Praha 8

Infinity flower

 | 3x | Přidat hodnocení


svatebni-kytice-praha-infinity-flower-01-cervene-ruzejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-02-ruze-vice-barevjpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-03-konvalinky-a-jine-drobne-kvetyjpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-04-fialove-ruzejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-05-zlute-ruzejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-06-tulipanyjpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-07-svetla-kompozicejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-08-oranzovo-modra-kyticejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-09-fialovo-bila-kompozicejpg.jpg svatebni-kytice-praha-infinity-flower-10-svetle-ruzove-ruzejpg.jpg

Svatebním květinovým výzdobám a eventům se věnujeme již od roku 1998. Jsme skvělý tým, do kterého každý z nás vnáší své schopnosti a dovednosti.
Lidé si nepamatují, co a jak jsme řekli nebo udělali, ale pamatují si pocity, které jsme pro ně vytvořili na celý život.
Zakládám si na osobním přístupu a smyslu pro detail. Každá svatba a event jsou pro mě jedinečné, stejně jako klient, a proto k nim stejným způsobem přistupuji.
Svatby a eventy mě inspirují a snažím se vždy hledat pro každý vlastní styl a vytvářet jedinečný koncept tak, aby odrážel osobnost a styl zákazníka.


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


27.02.2019

Vždy pouze řezané čerstvé květiny the fresh fleur.


23.05.2017

Pani Vlasta byla naprosto skvela. Jen diky ni jsem mela kytici kterou jsem si prala (jinde me odmitli). Fantasticka spoluprace, strasne moc doporucuji!


02.06.2015

Nádherné kytice, krásná práce....
facebook KONTAKTUJTE NÁS