Místo na svatbu a catering
Královéhradecký kraj
Špindlerův Mlýn

Interhotel Montana

 | 1x | Přidat hodnocení


MontanaLeto1.jpg SAM_0709.JPG 109-0983_IMG.jpg 109-0996_IMG.jpg MontanaLeto4.jpg MontanaLeto5.jpg MontanaZima3.jpg Restaurace1.jpg MontanaZima1.jpg Restaurace2.jpg Restaurace3.jpg Restaurace4.jpg Salonek.jpg getpic 2.jpg 1.jpg getpic3.jpg getpic.jpg 109-0960_IMG (2).jpg

Svatba by měla poskytnout nezapomenutelný zážitek a zanechat dlouhé příjemné vzpomínky novomanželům a jejich hostům, proto Vám nabízíme uspořádání svatebního dne a vše s ním spojeného v srdci Krkonoš.

A právě zde, v moderním hotelu Montana, máte jedinečnou příležitost uspořádat vaší svatbu. Pozvěte své svatební hosty do krásného prostředí malebných hor. Pro vaši hostinu máme k dispozici prostory s kapacitou 120 míst, včetně salónku, ten je možno pro větší soukromí oddělit, poté je jeho kapacita až 35 míst; dále naše nekuřácká hotelová restaurace nabízí 98 míst k sezení. Pomůžeme vám také vybrat výborné svatební menu. Na výběr máme jídla tradiční české, krkonošské i mezinárodní kuchyně. Restaurace má atypická, velká okna, která rovněž nabízí nádherný výhled do přírody.

Prožijte nezapomenutelnou svatbu snů v samém srdci Krkonoš za přítomnosti vaší rodiny a svých blízkých.


5.0
Hodnoceno 1x

5 1x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0xChtěli bychom poděkovat za uspořádání krásné jarní svatby. Vše bylo bezproblémové a úžasný přístup veškerého personálu byl až překvapivý.
facebook KONTAKTUJTE NÁS