Karlovarská hudební skupina KVBAND

 | 0x | Přidat hodnocení


DSC_0317_web.jpg svat._den_(1935).JPG IMG_3044.JPG IMG_3920.JPG IMG_4040.JPG IMG_3930.JPG IMGP0481.JPG 2KVBAND.jpg 2Kapela_Marketing_About.jpg

Poskytujeme služby v oblastech hudební produkce, hrajeme na plesech, svatbách, zábavách, oslavách narozenin a dalších akcích. Zatančíte si jive, waltz, discofox, chachu, foxtrot, charleston, blues, country, letkiss, rumbu, salsu, polku i valčík. A pokud netančíte, nevadí. Zahrajeme Vám k poslechu. Repertoár, který nabízíme, zahrnuje období od šedesátých let až po současnost. Všechny věkové kategorie našich posluchačů mají možnost si nalézt svůj oblíbený žánr: rock, pop, disko, reggae, rock n' roll, lidové písně. V repertoáru máme písně z české i zahraniční tvorby.

KV Band má členy s více než dvacetiletou praxí s účinkováním v různých hudebních tělesech. Vystupujeme jednotlivě, i jako duo, trio nebo kvarteto. Jsme tak schopni uspořádat hudební produkci i na dvou místech a ve stejný čas. Všichni jsou instrumentalisté i sóloví zpěváci. Proto můžeme měnit během hudební produkce žánry tak, aby byla výsledná produkce výrazově pestrá. Používáme sekvencery a další moderní komponenty pro kvalitní zvuk. Uplatníme se především tam, kde náš klient hledá kvalitní profesionální výkon a spolehlivé jednání.

Jednotliví členové skupiny za dobu svého působení uskutečnili stovky hudebních produkcí nejen na území České republiky, ale také v zahraničí. Byli angažováni například v Karlovarském symfonickém orchestru, účinkovali ve skupinách Studix, Palaro, Sekvence, Médium.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS