Hudba na svatbu
Karlovarský kraj
Karlovy Vary

Karlovarská hudební skupina KVBAND

 | 5x | Přidat hodnocení


DSC_0317_web.jpg svat._den_(1935).JPG IMG_3044.JPG IMG_3920.JPG IMG_4040.JPG IMG_3930.JPG IMGP0481.JPG 2KVBAND.jpg 2Kapela_Marketing_About.jpg

Poskytujeme služby v oblastech hudební produkce, hrajeme na plesech, svatbách, zábavách, oslavách narozenin a dalších akcích. Zatančíte si jive, waltz, discofox, chachu, foxtrot, charleston, blues, country, letkiss, rumbu, salsu, polku i valčík. A pokud netančíte, nevadí. Zahrajeme Vám k poslechu. Repertoár, který nabízíme, zahrnuje období od šedesátých let až po současnost. Všechny věkové kategorie našich posluchačů mají možnost si nalézt svůj oblíbený žánr: rock, pop, disko, reggae, rock n' roll, lidové písně. V repertoáru máme písně z české i zahraniční tvorby.

KV Band má členy s více než dvacetiletou praxí s účinkováním v různých hudebních tělesech. Vystupujeme jednotlivě, i jako duo, trio nebo kvarteto. Jsme tak schopni uspořádat hudební produkci i na dvou místech a ve stejný čas. Všichni jsou instrumentalisté i sóloví zpěváci. Proto můžeme měnit během hudební produkce žánry tak, aby byla výsledná produkce výrazově pestrá. Používáme sekvencery a další moderní komponenty pro kvalitní zvuk. Uplatníme se především tam, kde náš klient hledá kvalitní profesionální výkon a spolehlivé jednání.

Jednotliví členové skupiny za dobu svého působení uskutečnili stovky hudebních produkcí nejen na území České republiky, ale také v zahraničí. Byli angažováni například v Karlovarském symfonickém orchestru, účinkovali ve skupinách Studix, Palaro, Sekvence, Médium.


5.0
Hodnoceno 5x

5 5x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


16.09.2018

Děkujeme ještě jednou za hudební doprovod na naší svatbě. Všichni jsme se skvěle bavili a byli jsme celkově spokojeni. Jen taková malá připomínka. Váš výběr hraných písniček byl velmi dobrý, ale v pár okamžicích trošku nešťastný. Hned po dohrání našeho novomanželského tance jste začali rychlejším tempem a pro nás neznámými písničkami, takže na tanec s rodiči a ostatními příbuznými takřka nedošlo a lidé odešli z parketu, protože se moc "nechytali", což byla docela škoda. Tímto bych jen doporučila více se přizpůsobit dění a lidem na parketu. Ale připouštím, že šlo možná o oboustrannou ne-domluvu. Jinak jsme byli velmi spokojení a budeme vaši kapelu vřele doporučovat dále :) Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit třeba někdy v budoucnu.


15.08.2018

Moc by jsme chtěli poděkovat za to, že jste byli s námi v náš svatební den. Hosté se opravdu nenudili, zábava byla veliká a tančilo se do pozdních nočních hodin, prostě tak, jak to má být :-) Děkujeme a všem moc doporučujeme.


30.07.2018

Moc děkujeme za vaší produkci, bylo to super, všichni si pochvalovali nejen hudbu, ale celou svatbu :-) Rádi vás doporučíme dál, nemáme jedinou výtku :-)


08.07.2018

Děkujeme vám za hudební produkci na našem velkém dni, Podle ohlasů byli hosté velmi spokojeni, a přestože my jsme byli v jednom kole, pár tanečků jsme také dali. Za nás oba moc děkuji za odvedenou práci - potažmo péči o taneční obutí svatebčanů :)Spolehlivost a komunikace byla 100%. Zpěv a výběr písní úžasný. Vřele doporučujeme.
facebook KONTAKTUJTE NÁS