Svatební kytice a dekorace
Hlavní město Praha
Praha 2

Květiny na Jiřáku

 | 1x | Přidat hodnocení


kvetiny-na-jiraku-profil-svatba-01jpg.JPG kvetiny-na-jiraku-profil-svatba-02jpg.JPG kvetiny-na-jiraku-profil-svatba-03jpg.JPG kvetiny-na-jiraku-profil-svatba-04jpg.JPG Svatební kytice do modra kvetiny-na-jiraku-profil-svatba-06jpg.JPG Svatební kytice od Květiny na Jiřáku kvetiny-na-jiraku-profil-svatba-08jpg.JPG Svatební kytice starorůžová kvetiny-na-jiraku-profil-svatba-10jpg.JPG Svatební kytice s červenými růžemi Červená svatební kytice od Květiny na Jiřáku Červená svatební kytice Svatební myrta do růžova Květinový náramek pro nevěstu - Květiny na Jiřáku

Květiny na Jiřáku je obchod provoněný čerstvými květy, přírodní kosmetikou a svíčkami. Nachází se na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze, kde pro své zákazníky připravuje jedinečné vazby a aranžmá, včetně svatebních květin a dekorací pro svatební obřad a hostinu.

Květinářství se zaměřujeme na vazbu v lučním stylu, na kytice, které svou něžnou elegancí připomínají francouzské Provence, na romantikou prodchnutá květinová aranžmá i na poeticky nadčasovou svatební výzdobu. Skvěle sladěný tým tvoří floristky, které spojuje společná vize a které svou práci dělají s láskou.

Cílem tohoto květinářství je připravit pro nastávající nevěsty vysněnou svatební výzdobu od kytice, polštářku na prstýnky, korsáží, věnečků, náramků až po volné květy do váziček. Aby byl výsledek podle představ klientů, nabízí prodejna možnost konzultace, při které floristky s nevěstou vždy proberou oblíbené druhy květin, barevné ladění, finanční možnosti a jednotlivé květinové doplňky.

Nabídka:
- soukromá konzultace
- široká nabídka čerstvých a sezonních květin
- doplňky a dekorace
- stuhy a krajky
- výzdoba exteriérů a interiérů


5.0
Hodnoceno 1x

5 1x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0xfacebook KONTAKTUJTE NÁS