Hudba na svatbu
Hlavní město Praha
Praha 4
lav-1118-2jpg.jpg 2-promo-lav-music-cz-male-rozlisenijpg.jpg 018jpg.jpg lav-babaylon-liberec-mistrovstvi-sveta-v-country-tancich-1jpg.JPG

Klavírista a špičková zpěvačka dodají Vašemu svatebnímu obřadu další dávku jedinečnosti . Pokusí se připravit Vaše případné hudební přání a i Vašim svatebním hostům zprostředkovat v rámci slavnostní chvíle umělecký zážitek.


V místech, kde není klavír, používáme vlastní elektronický nástroj, případně je možné zajistit pronájem akustického klavíru..např.bílé křídlo /rozpočet sestavíme na Vaše přání dle individuálních logistických podmínek/.

Používáme i vlastní malou zvukovou aparaturu.Při obřadu venku je možnost poskytnout oddávajícímu bezdrátový mikrofon.

Velmi často hrajeme podkresovou hudbu i ke svatební hostině! Nejprve hraje jen klavír a ve druhé půli oběda zazní zpívané písně z repertoáru českých i zahraničních umělců...H.Hegerové, Adele, Pretenders, M.Kubišové, Z.Navarové, B.Sreissandové, ...

BONUS: Po hostině nás většinou střídá kapela nebo dj's, ale pokud Vám k tanci budou stačit cca 3 hodiny našich tanečních setů, můžeme s Vámi zůstat... Speciální interaktivní set s gagy a soutěžemi o ceny /které jsou v naší režii/ máme připravený pro pobavení dětí na Vaší svatbě! / po předchozí domluvě /.

Použití vlastního el.klavíru a aparatury je součástí celkového honoráře.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS