Svatební kytice a dekorace
Kraj Vysočina
Žďár nad Sázavou

MAGDA LEBIŠOVÁ - Rozkvetlý domov

 | 2x | Přidat hodnocení


Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_28.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_29.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_30.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_27.jpg Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_26.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_25.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_24.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_23.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_22.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_21.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_20.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_19.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_18.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_17.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_16.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_15.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_14.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_13.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_12.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_11.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_10.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_9.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_8.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_7.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_6.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_5.jpg Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_4.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_3.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_2.JPG Svatebni_kytice_dekorace_rozkvetly_domov_1.JPG

Milé nevěsty,

těším se na setkání s vámi v naší firemní zimní zahradě, kde při posezení u kávy společně vybereme tu nejkrásnější svatební kytici.
Pokud zatím nemáte jasnou představu, ráda vám doporučím vhodný typ, barvu i cenovou kategorii.

Dále můžeme vybrat květiny pro maminky, ženicha, svědky, družičky, do kostela, restaurace, na auto... Po dohodě vám mohu květiny i dekorace přivézt a naaranžovat v místě obřadu i hostiny.

Díky mnohaletým zkušenostem vám ochotně poradím s každým detailem.
Inspiraci naleznete v mých albech, kde mám stovky fotografií vlastních kytic a květinových dekorací.
Mezi mé nejcennější zkušenosti patří výzdoba hraběcí svatby pro rodinu Mensdorff – Pouilly v Boskovicích, ale stejně tak ráda vzpomínám na realizace menších originálních a stylových svateb.

Pokud jste z daleka, nemám problém s plánováním přes Skype, e-mail a telefon.
Jestliže máte termín svatby, můžeme začít s přípravami :-)

Magda Lebišová, Mistr florista, Rozkvetlý domov


5.0
Hodnoceno 2x

5 2x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


27.08.2016

Dobrý den, paní Lebišová, ještě jednou Vám moc za vše děkujeme. Svatební výzdoba byla nádherná a vy jste naprosto dokonalá ve své práci. Navíc máte úžasnou povahu, pořád usměvavá, rozzářila jste nám svatbu. Ještě jednou moc za vše děkujeme. Děkuji i za krásné dárečky. PS: Čtyřlístky jsme omylem nechali na Račíně. Doufám, že za Vámi dojedeme a někdy si vyzvedneme nové. :-) Ještě jednou moc Vám děkuji. S pozdravem Lucka a Jaroslav.


23.07.2016

Kytice byla nádherná, přesně podle mých představ a možná ještě o něco krásnější :-) Sklidila velký úspěch, všichni obdivovali jahody, dokonce i oddávající na zámku a svatebčané z jiné svatby :-) Košíčky byly taky super, i když jahůdky se v nich moc dlouho neohřály :-D a celkově, všechno jste to připravila a zkombinovala moc krásně.. Ikebanky na stoly taky, všichni je chválili a ptali se, odkud jsou, prostě paráda :-) Takže ještě jednou moc děkuji, že jste měla pochopení pro moje výmysly a všechny je zrealizovala.. Díky Vám jsme mohli být originální :-)
facebook KONTAKTUJTE NÁS