Svatební fotograf a video
Olomoucký kraj
Olomouc

Marián Sopoliga Photography

 | 2x | Přidat hodnocení


05svatebni-fotograf-ceske-budejovice-novomanzelsky-portret-u-kasny-na-namesti-premysla-otakara-ceske-budejovicejpg.jpg svatebni-fotograf-marian-sopoliga002.jpg svatebni-fotograf-marian-sopoliga004.jpg svatebni-fotograf-marian-sopoliga003.jpg svatebni-fotograf-marian-sopoliga005.jpg svatebni-fotograf-marian-sopoliga007.jpg svatebni-fotograf-marian-sopoliga008.jpg svatebni-fotograf-marian-sopoliga009.jpg 10svatebni-fotograf-praha-vrtbovska-zahradajpg.jpg 01svatebni-fotograf-hrad-bouzovjpg.jpg

S každou svatbou, kterou fotografuji, dostávám od svých klientů velkolepý dar být součástí nejintimnějších momentů v životě dvou zamilovaných lidí. Velice si toho vážím, a proto se v průběhu svatebního dne dívám na svět kolem sebe nejen očima, ale i srdcem.
To mi umožní navázat se svými klienty důvěrný vztah a vytvořit tak prostor, ve kterém vznikají nádherné svatební fotografie.

Focení svatby v mém podání není pouze záznamem události. Nese v sobě příběh o lásce, energii a emoci.
Právě emoce jsou kořením našich životů a precizně vytvořené svatební fotky dokáží ve Vašich vzpomínkách vrátit čas a vyvolat je zpět.

Váš svatební den je jedinečný stejně jako Váš životní příběh. Reportážním stylem zaznamenám kouzlo přítomného okamžiku. Zároveň však krásné okamžiky tvořím s citem, aby vhodně doplňovaly příběh Vašeho dne a uchovám tak vzpomínky pro Vás i pro následující generace.


5.0
Hodnoceno 2x

5 2x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


12.03.2018

Velmi šikovný profesionální fotograf s individuálním přístupem ke každému. Fotili jsme naši rodinku s miminkem a výsledné fotky jsou jako z katalogu, krásné. I samotné focení bylo v příjemné atmosféře. Děkujeme a pana fotografa doporučujeme.


02.02.2018

Rádi bychom touto formou poděkovali nejen za krásné fotografie, ale i hezké vzpomínky na svatební den. Od začátku do konce bylo focení našeho svatebního dne velice profesionální a proběhlo naprosto dle plánu, předzvěstí toho byla již předchozí předsvatební schůzka. V přítomnosti pana fotografa a jeho manželky jsme se cítili velice příjemně a focení si náležitě užili. I když jsme profesionální focení předtím nikdy neabsolvovali, pan Sopoliga si s námi vždy věděl rady a my měli po chvíli pocit, že před fotoaparátem pózujeme odjakživa. Výsledkem jsou originální a profesionálně zpracované fotografie, které se líbí nejen nám, ale i všem ostatním, a (nejen) proto můžeme pana fotografa vřele doporučit! Jsme velice rádi, že jsme si jako našeho svatebního fotografa vybrali právě pana Sopoligu a pokud bychom do budoucna zatoužili mít zachycenou nějakou vzácnou životní událost, určitě se na něj obrátíme :-)
facebook KONTAKTUJTE NÁS