Svatební dort a sladké
Liberecký kraj
Smržovka

Markéta Krajčovičová - MissCake

 | 1x | Přidat hodnocení


MARKETA-TOMAS-155.jpg Galerie-svatebni-02-v.jpg Galerie-cukrovi-dezerty-05-v.jpg Galerie-svatebni-03-v.jpg Galerie-svatebni-04-v.jpg Galerie-svatebni-09-v.jpg Galerie-svatebni-05-v.jpg Galerie-svatebni-10-v.jpg 16202-image-svatba-v-jizerkach-31.jpg Galerie-svatebni-07-v.jpg

Stejně jako je kladen důraz na šaty nevěsty, květinovou dekoraci či podobu svatební tabule, nemělo by se zapomínat i na svatební dort. Nasazování prstýnků, první manželský polibek, házení rýže nebo třeba zametání střepů z rozbitého talíře, tak i společné rozkrojení svatebního dortu patří neodmyslitelně k nejstarším tradicím, které vám bude navždy připomínat jeden z vrcholů pro život tak významného dne.
Každý svatební dort je zcela individuální záležitostí, proto preferuji osobní setkání a diskuzi o celkové podobě svatby. Vždy se snažím dort přizpůsobit dekoraci nebo třeba šatům nevěsty, aby dokonale ladil s celkovým pojetím svatby.
Výhodou je, že dort mohu v den D doručit na Vámi určené místo vlastním speciálním chladícím vozem.


5.0
Hodnoceno 1x

5 1x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0xMoc děkujeme za báječný svatební dort od Markéty. Nejen že byl krásný na pohled ale i jeho chuť byla úžasná. Velmi příjmená spolupráce, kterou mohu vřele doporučit.
facebook KONTAKTUJTE NÁS