Hudba na svatbu
Jihomoravský kraj
Brno

Miloš Kundrát /DJ MLN/

 | 6x | Přidat hodnocení


Dj mixuje hudbu hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-2-dj-mixuje-muzikujpg.jpg hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-3-dj-pousti-hudbujpg.jpg Aparatura v chaloupce Dj se zpěvákem hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-6-nevesta-s-druzickamijpg.jpg hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-7-dj-se-svoji-aparaturoujpg.jpg Dj komentuje program hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-9-pripravena-aparatura-k-pousteni-hudbyjpg.jpg hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-10-dj-si-pripravuje-svoji-aparaturujpg.jpg hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-11-dj-mixuje-hudbujpg.jpg hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-12-dj-pousti-muzikujpg.jpg hudba-na-svatbu-jihomoravsky-kraj-milos-kundrat-dj-mln-13-dj-zpivajpg.jpg

Svatební DJ, který má za sebou mnoho svateb a bohaté zkušenosti s akcemi pro různé věkové generace. Svatební repertoár je možné domluvit předem, příp. si donést vlastní CD. Prioritou je profesionální přístup, spolehlivost, cit a smysl pro výběr písní pro navození slavnostní a veselé nálady přítomných svatebčanů.

POPIS NAŠICH SLUŽEB
Působíme v oboru již 8 let a máme odehrán nespočet svateb a narozeninových oslav pro rozmanité věkové skupiny. Hudebním stylem se snažíme v průběhu večera vyjít vstříc každé věkové kategorii, která se na svatbě objeví. V našich možnostech je dechová hudba (pro starší generace), ale i hudba moderní, taneční a písně z pohádek pro generaci nejmladší. Celý večer se pak odvíjí od nálady a přání svatebních hostů. Hudba, kterou máme v „repertoáru”, pokrývá 60’ až 90’ léta jak hity z naší české scény, tak ze scény zahraniční. Dle zkušenosti hráváme cca 30-50 min a 10-20 min je přestávka. Opět záleží na přání, představě zákazníka a společné domluvě. Přestávka je proto, aby si svatební hosté mohli popovídat a abychom se mohli připravit na další sérii. Série je možné dělit tematicky: rockovou, popovou, rock’n’rollovou, latinskoamerickou, českou, dechovou atd., a nebo směsku „všehochuti”. Každá série je zakončena několika pomalými, romantickými písněmi. Samozřejmě předpokládáme písně na Vaše přání, což Vám dává jedinečnou šanci si „nadiktovat” hudební skladbu dle Vašich představ. Můžete poslat seznam oblíbených písní a skupin – pokusíme se pro Vaši svatbu sehnat jakoukoliv píseň. Nebráníme se, abyste si donesli i vlastní, originální CD, která Vám rádi pustíme.

NABÍZENÉ JISTOTY
Výhodou a velkou předností naší agentury je možnost adekvátní náhrady jedním z prověřených kolegů v případě nenadálé události rezervovaného DJ (nemoc, osobní nepředvídatelné události atd.). Nedostanete se tak do situace, že by Vaše svatba zůstala na poslední chvíli bez DJ. Často se nám stává, že nám klienti volají, že jejich domluvený DJ jim svatbu odřekl a „se slzami” v očích u nás hledají spásu. Bohužel na poslední chvíli je těžké rychle zachraňovat nevěsty, které si vybraly služby neprofesionálních DJ s vidinou ušetřených prostředků. Ve finále pak tato rozhodnutí přicházejí velmi draho. Ne nadarmo se říká, že hudba je na svatbě jednou z nejdůležitějších součástí.


5.0
Hodnoceno 6x

5 6x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


29.08.2019

Zdravim, rada bych touto formou moc podekovala hudebni agenture "IN the Music" a to konkretne panu Kundratovi a jeho kolegovi Davidovi, ktery si kvuli nam zkratil dovolenou, aby nam minulou sobotu tj.24.8.19 hral na svatbe. S vyberem pisnicek jsme byli nad miru spokojeni a dobre se bavili. Takze za nas davame 1 a vrele doporucujeme, jsou to opravdu profesionalove a je znat, ze uz to maji vse zmaknute.


22.07.2019

Agentura IN the Music - skvělá komunikace jak před tak i během svatby, DJ Kundrát je i skvělý uvaděč, mimo to, že dodržel zadaný repertoár tak i dokázal improvizovat a přizpůsobit vše situaci. Nelitujeme výběru a vřele doporučujem, byli jsme moc spokojení!


13.12.2018

Tak já přidávam reference na DJ Kundráta. Měli jsme ho na svatbě a velká spokojenost, s komunikaci - rychle, stručně a jasně. Dokonce nám i část svatby zvládl odmoderovat. Měla jsem jistotu, že kdyby onemocněl, tak nezůstane svatba bez hudby, zajistí záskok. Hrál podle našich představ a protože už má za sebou spousty svateb, tempo hudby přizpůsobil aktuální zábavě. Za mě, doporučuji.


24.06.2017

Náš DJ byl Miloš Kundrát :) Výborná spolupráce a domluva. I když jsem byla asi mírně náročná a někdy už i asi trošku otravná se svými požadavky vždycky mi vyšel vstříc a nejen mě. Určitě doporučujeme :) ;)


01.04.2017

Svatbu jsme měli teď v sobotu a hrál nám pan Miloš Kundrát. Pro nás ta nejlepší investice. Roztančil úplně všechny a tančili jsme až do tří do rána. A to máme netaneční rodiny, takže toto jsme určitě nečekali. Byl na prosto fantastický. Manžel je na hudbu velice náročný a i on byl nadšený. K tomu je pan Miloš velice příjemný člověk a neuvěřitelný profik. Jestli někdo váhá zda zvolit tyto DJs, tak ať neblbne.


25.03.2017

Na naší březnové svatbě nám hrál pan Miloš Kundrát a vše bylo perfektní. Celou dobu před svatbou s ním byla výborná komunikace, odpovídal vždy rychle, a už tenkrát jsem neměla pochyby, že vše dopadne výborně. Na svatbu dorazil přesně v domluvený čas a hrál dle našich přání i přání hostů. Spokojenost a doporučujeme.
facebook KONTAKTUJTE NÁS