Nej klavírista

 | 1x | Přidat hodnocení


img-20170225-wa0011jpg.jpg

Jsem profesionální hráč na klávesové nástroje.
Vystudoval jsem varhany a klavír na konzervatoři v Plzni, kde působím jako pedagog.
Jsem hráč na klávesové nástroje v muzikálovém a operním orchestru DJKT v Plzni.Dále hraji ve skupinách Celebration a Zoidberg quintet.
Přestože mám za sebou přes 2000 svatebních obřadů, preferuji individuální přístup (výběr vhodného repertoáru, nástrojového obsazení ,hudební zkoušky atd... ).
Pokud máte zájem o profesionální řešení hudebního doprovodu Vašeho svatebního obřadu, neváhejte a napište.


5.0
Hodnoceno 1x

5 1x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


10.07.2018

Pana Brauna můžeme vřele doporučit. Komunikace s ním byla rychlá a bezproblémová. Měli jsme jasnou konkrétní představu o všech písních, které jsme chtěli na obřadě zahrát a v ničem nebyl problém. Jeho repertoár je opravdu velice široký (od současných skladeb až po klasiku) a vybere si z něj každý. Náš obřad trval přes půl hodiny a byl tematicky rozdělen na dvě části, které od sebe oddělila sólo skladba. Byl to úžasný nápad ze strany pana klavíristy, který všechny svatebčany naladil na druhou - vážnější - část obřadu, kdy se skládaly sliby. Živá hudba na obřad je opravdu tou nejlepší volbou, a nic nechytne u srdce více, než podmanivé tóny klavíru - obzvlášť ty z rukou pana Brauna. Děkujeme za krásný zážitek. Jitka a Jirka

Nej klavírista
17.07.2018

Děkuji za pozitivní reakci, ale trochu se červenám...)


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS