Místo na svatbu a catering
Jihomoravský kraj
Brno

Orea Resort Santon ***

 | 0x | Přidat hodnocení


misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-01-dronovy-pohledjpg.jpg misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-02-restauracejpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-03-servirovanijpg.jpg misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-04-recepcejpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-05-konferencni-mistnostjpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-06-bazenjpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-07-pohled-pres-jezerojpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-08-terasajpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-09-posezeni-2jpg.jpg misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-10-dortjpg.jpg misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-11-terasa-2jpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-12-konferencni-mistnost-2jpg.JPG misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-13-masazejpg.jpg misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-15-pokoj-s-posezenimjpg.jpg misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-17-pokoj-posteljpg.jpg misto-na-svatbu-brno-orea-resort-santon-18-plavecky-bazenjpg.jpg

Výjimečné životní okamžiky si zaslouží jedinečnou romantickou atmosféru. Víme velmi dobře, že svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě. Dopřejte si i Vy to nejlepší a svěřte nám uspořádání Vaše svatebního obřadu zároveň se svatební hostinou. S maximální péčí se tým našeho Orea Resortu Santon postará, aby okamžik, kdy požádáte Vaši lásku, aby s Vámi sdílela celý život, byl neopakovatelný.

Budeme potěšeni Vám poskytnout kompletní svatební servis. Orea Resort Santon je vybaven k pořádání kompletní svatební slavnosti: nabízíme ubytování ve 113 vkusně zařízených pokojích, svatební hostinu v našem největším konferenčním sále, sousedící hned vedle s restaurací a relaxaci ve Wellness centru Santon. V letních měsících rádi zajistíme raut na rozlehlé terase restaurace Panorama s výhledem na přehradu. Netradičním ozvláštněním svatebního večírku může být také plavba parníkem včetně kompletního cateringu. Na hotelovém víceúčelovém hřišti si můžete zahrát tenis, volejbal či pétanque. Každému hotelovému hostovi navíc také zdarma nabízíme Wi-Fi připojení a možnost zaparkovat na jedné ze dvou velkých parkovacích ploch.

Naši zkušení zaměstnanci Vám rádi pomohou se sestavením svatební hostiny či doprovodným programem včetně zapůjčení audiovizuální techniky. Pomůžeme Vám vytvořit nezapomenutelný zážitek tak, abyste si jej vychutnali, a my se mezitím postaráme o všechny detaily.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS