Noční výzdoba Obřad v přírodě Malí svatebčané Jednoduchá výzdoba Výzdoba Oblékání nevěsty 5028_auto_nevěsta.jpg 5029_auto_ženich.jpg Příjezd nevěsty Manželské políbeníOslavte.cz


OSLAVY BEZ STAROSTÍ
S NÁMI BUDOU VAŠE OSLAVY JEDEN VELKÝ ZÁŽITEK
Rádi Vás při přípravách Vašich oslav a významných dnů různého typu podpoříme, ať už poradenstvím, nebo konkrétní službou dle Vašeho výběru. Jsme tu pro Vás od počátku organizačních příprav až po finální rozloučení.

Pomůžeme Vám s hledáním ideálního místa pro oslavu (restaurace, hotely, hospůdky, konferenční místnosti, hrady, zámky, zahrady, louky, kostel, kaple atd.), navrhneme originální tiskoviny a výzdobu, připravíme program plný zážitků. Pomůžeme sestavit originální nebo tradiční menu a vše doladit floristickým uměním.

Budeme s Vámi sdílet naše letité zkušenosti, tipy, rady a doporučení. Umožníme, abyste se s Vaším blížícím se dnem necítili pod tlakem a den si užili bez starostí. Organizaci, přípravy a starosti můžete nechat na nás.

Díky dlouhodobé spolupráci a našim prověřeným kontaktům na dodavatele můžete pomocí naší agentury přípravu své svatby, oslavy, školení i konference výrazně zjednodušit. Pomůžeme Vám neztrácet zbytečně čas, nervy, ale hlavně peníze. Dle zadaného rozpočtu ušijeme službu na míru. Víme, kde ušetřit, a naopak také ze zkušeností víme, kde se šetřit nevyplácí.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS