Restaurace a penzion Mlýnský domov

 | 3x | Přidat hodnocení


Just maried :-) misto_na_svatbu_mlynsky_domov.jpg misto_na_svatbu_mlynsky_domov_9.jpg misto_na_svatbu_mlynsky_domov_2.jpg misto_na_svatbu_mlynsky_domov_7.jpg misto_na_svatbu_mlynsky_domov_8.jpg misto_na_svatbu_mlynsky_domov._3.jpg 14-smalljpg.jpg 40284567_1872316869523306_9085399236127752192_njpg.jpg 20-1-smalljpg.JPG

Pouze 5km za hranicí Prahy 5, nabízíme krásné, romantické prostory naší restaurace. Se svatebními hostinami máme bohaté zkušenosti, přesto stále hledáme nové trendy a možnosti. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně.
Kapacita pro svatební hostiny max. 100 osob. Hlavní sál restaurace s místem pro tanec a hudbu, dále je k dispozici pergola s otevřeným krbem(v zimě útulná zimní zahrada). V létě krásná zahrádka plná zeleně a velká zahrada. Ubytování možné pro 35 osob. Parkování ve dvoře. Svatební menu již od 260,- Kč na osobu, žádné skryté poplatky, pronájem... Dále nabízíme: svatební dort cukroví, kompletní výslužky, živá či reprodukovaná hudba, karaoke, kompletní květinový servis včetně kytice pro nevěstu, svatební oznámení a další služby dle Vašeho přání...


4.0
Hodnoceno 3x

5 2x

4 0x

3 0x

2 1x

1 0x

Markéta Kubísková
16.12.2016

Pozitivní:
Víceméně vše bylo jak jsme si domluvili, v daných časech bylo nachystáno vše jak mělo. Hosti pozitivně hodnotili to, že hrnky na kávu byly předem nahřáté, sklenice na pivo vychlazené.
Jídlo až na výjimky chutnalo všem. Já jsem bohužel ochutnala pouze oběd, takže osobně nemohu soudit raut. Největší úspěch měly řízečky, které všem velmi chutnaly.
Obsluha většinu dne fungovala tak, jak bychom si představovali.
Výzdoba byla krásná, skvěle ladila.
Velmi jsme ocenili pomoc kuchaře, při krájení dortu.
Také bychom rádi poděkovali za ochotu při navážení a odvážení pití a zákusků.
Co by mohli/měli zlepšit:
Začneme obědem, kdy polévka byla chutná, ale většina hostů (včetně nás) konstatovala, že byla nedochucená. Svíčková byla výborná, velký úspěch měly karlovarské knedlíky, ovšem omáčky bylo tak málo, takže pokud by někdo chtěl sníst celou porci, tak by jedl minimálně 3 knedlíky suché.
Dále nás velmi překvapilo, že pokud si někdo přál vodu, tak dostal láhev Bonaqua, přičemž jsme si výslovně přáli, aby na stole byly k dispozici karafy s vodou. Zde si dovolím poznámku, že 40 kč za karafu s vodou (a to si nemyslím, že to byl litr), se nám zdá trochu přehnané.
Několikrát jsme žádali, aby u rautu byly k dispozici zákusky. Bohužel jsem nestačila toto kontrolovat, a tak jsem se až zpětně dozvěděla, že tam vlastně zákusky předloženy vůbec nebyly, a proto jsme pak vše dávali do výslužek.
Chápu, že se rozbila čokoládová fontána, stane se to. Ale velmi mě překvapilo, že si jí naúčtovali.
Stejně tak mě překvapilo, že jako uvítací přípitek bylo Portské, které jsme si nevybrali a navíc bych něco takového čekala jako pozornost podniku.

Proč bych nedoporučila pro svatební hostinu:
Personál se chová neprofesionálně, familiérně a občas až hrubě. Stěžovala si na to většina hostů, zejména dámy. Ve chvíli, kdy padla půlnoc, tak víceméně přestali obsluhovat, začali uklízet a byli velmi nepříjemní. Vzhledem k tomu, že ještě hrála hudba, tak bych čekala, že nebudou kazit atmosféru takovýmto chováním.
A dostáváme se k věci, která mě nepříjemně překvapila. Přesně v 1:00 jsem si vyžádala od obsluhy účet, hosti odešli čekat na taxi na verandu a já šla pro peníze. Účtenka byla vystavena 1:18, a přesto si naúčtovali další 2000 kč za hodinu. Toto mě velmi urazilo a znepříjemnilo celkový dojem z oslavy.

Určitě bych upozornila na to, že maximální počet hostů, kteří se sem pohodlně vejdou, je 80. V tomto počtu jsme tam večer byli a nedovedu si představit ani o člověka víc.

Restaurace a penz...
21.03.2017

Vážená paní Kubísková, ještě jednou moc děkujeme že jste si vybrali pro váš velký den právě naší provozovnu. Vím jak moc vám na tomto dni záleželo, však tomu předcházelo několik schůzek, telefonátů, mailů a změn. Dělali jsme to rádi, pro vaši spokojenost. Vždy nám jde o maximální spokojenost, aby si novomanželé mohli ve svatební den jen užívat a měli krásné vzpomínky. Jsme moc rádi za takovouto obsáhlou recenzi, i když jsme spolu po svatbě osobně mluvily a vy jste byla velmi nadšená, spokojená, šťastná :-) I za těch pár negativních komentářů děkuji, u mnoha už jsme na změnách zapracovali a nebudou se to do budoucna opakovat. Co se týče počtu hostů, je ve vnitřních prostorách opravdu místo pro 80 lidí, ale v létě, při použití zahrádky, příp. i zahrady je celková kapacita až 110 osob možná. Přeji vám paní Kubísková mnoho štěstí a lásky a budu se zase těšit na viděnou. Květa Szenková

Klára Tomasová
26.11.2016

V Mlýnském domově jsme měli letos na podzim svatbu. Našli jsme náhodou doporučení na internetu a dohodli jsme se s paní majitelkou na osobní schůzce přímo na místě. Byli jsme ihned nadšení z příjemného prostředí i osobního přístupu personálu. I když jsme si termín zamlouvali poměrně na poslední chvíli, domluvili jsme se hned při prvním setkání na všem důležitém, sestavili si harmonogram celého odpoledne dle našich představ, paní majitelka nám ochotně nabídla kontakty či doporučení na oddávající, DJ, svatební vazbu, dorty apod. V průběhu svatebních příprav se tradičně všechno ještě několikrát změnilo, ale i na všech úpravách programu i jídelníčku jsme se v Mlýnském domově bezproblémů domluvili. V den svatby bylo ze strany podniku vše perfetně připraveno, z naší strany sice byly rezervy, ale i díky ochotnému personálu se nakonec podařilo vše zvládnout. Využili jsem nakonec i doporučení na oddávajícího a nabídky DJ. Reprodukce hudby se sice nakonec kvůli neočekávané události musel ujmout sám pan majitel, ale ujal se jí velmi statečně a šikovně.. :-) Jako novomanželé jsme využili i možnosti ubytování, což bylo po náročné akci velmi příjemné. Po probuzení jsme měli od obsluhy nachystané veškeré zbylé jídlo z rautu v boxech připravené k převezení, takže jsme mohli svatebčany ještě potěšit výslužkou ve formě řízečků, výborného guláše atd. Akci jsme si všichni moc užili a za to dodatečně moc děkujeme i majitelům a veškerému personálu Mlýnského domova!

Simona Zýchová
13.08.2016

13.8.2016 jsme měli svatební hostinu a následnou oslavu v restauraci Mlýnský domov. Vše proběhlo naprosto hladce, výzdoba krásná a dle našich představ, jídlo báječné a personál stále příjemný i do pozdních hodin. Mohu vřele doporučit všem párům, kteří si chtějí již tak náročné přípravy ,,zjednodušit´´. Kromě 2 schůzek s paní majitelkou a pár emailů jsem se o nic nemusela starat. Mají se svatbami mnohaleté zkušenosti a je to vidět. Paní majitelka nám velice pomohla a vyšla vstříc. Máte naše obrovské díky za krásné prožití NAŠEHO dne D.
facebook KONTAKTUJTE NÁS