Místo na svatbu a catering
Hlavní město Praha
Praha 6

Restaurant u Rychtáře a Hotel Meritum***

 | 3x | Přidat hodnocení


SVATBA_PARTY_STAN_02.jpg Hotel_Meritum_Zakladni_pohled Restaurant_Salonek_Bastyr Restaurant_Letni_zahradka Restaurant_Vyvesni_stit Restaurant_bocni_pohled Restaurant_Svatebni_stan Restaurant_Svatebni_stan_prehled 001_pokoj.jpg 002_snid.jpg RESTAURACE_U_RYCHTARE_LOGO.jpg 01_RESTAURACE_U_RYCHTARE.JPG 06_RESTAURACE_U_RYCHTARE_TMAVY_SALONEK.JPG HOTEL_MERITUM_AND_RESTAURACE_U_RYCHTARE_08.JPG HOTEL_MERITUM_LOGO_NEW.jpg RESTAURANT_RESTAURACE_U_RYCHTARE_LOUNGE_WEDDING_SALONEK_BASTYR_SVATBA_01.jpg SVATBA_PARTY_STAN.jpg

Svatební den od slavnostního obřadu, přes svatební hostinu a zábavu až po ubytování hostů Vám zajistíme v hotelovém komplexu Meritum***, jehož součástí je moderní budova hotelu a stylový restaurant "U Rychtáře" v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. stol., nejstarší venkovské usedlosti v Praze. Možnost využití jednoho z našich 3 salónků, Snídaňovou restauraci či uspořádat svatební hostinu až pro 130 hostů ve vytápěném party stanu v areálu. Nabízíme výběr z mnoha svatebních menu, nebo rádi sestavíme individuální menu dle Vašeho přání za cenu již od 240,-Kč/os. Stylové, ale i moderní trendy výzdoby svatební tabule.
Disponujeme následujícími prostory: Snídaňová Restaurace (70 os), Meeting Room (70 os), Restaurace (50 os), 3 salonky (30 os každý), venkovní zahrádka (80 os), venkovní party stan (130 os).
Rádi Váš Svatební den rozšíříme o následující nabídku: Uspořádání svatebního obřadu, rezervace celé restaurace, svatební raut, doprovodnou reprodukovanou či živou hudbu s možností tance, letní grilovaní či rožnění selátka na zahradě, svatební noc pro novomanžele a možnost ubytování svatebních hostů za zvýhodněné ceny v našem hotelu, zajištění svatebního dortu, svatebních koláčků a různorodých svatebních pochutin a pamlsků, svatební kytice a výzdoba od floristy či designera, fotograf, kameraman, a mnoho dalších služeb a zážitků pro Váš jedinečný den.


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


20.05.2017

20.5.2017 jsme měli v Hotelu Meritum svatbu a lepší místo jsme si opravdu nemohli vybrat. V areálu hotelu jsme měli obřad i svatební raut. Vše bylo naprosto perfektní, od jídla, po výzdobu, skvělý personál a v neposlední řadě pana Kopřivu, kterému bych tímto chtěla ještě jednou moc poděkovat. Všem moc doporučujeme.


16.09.2016

Dne 16.9. jsme zde měli svatbu. Předtím jsme zde byli s ještě snoubenkou na večeři, abychom prověřili kvalitu kuchyně i personálu. Vše bylo perfektní. Večeři mohu snad vytknout pouze ne příliš kvalitní karlovarské knedlíky, ale na svatbě již byly perfektní a domácí. Sehnat v dnešní době podnik, kde by jednatel (majitel, ředitel apod.). byl tak neuvěřitelně ochotný jako p. Kopřiva, je vskutku umění. Nám se to zde podařilo. Veškerá naše přání, připomínky jsme diskutovali telefonem, mailem či osobně. Odpovědi jsem dostával v řádu hodin a to i pozdě večer. Takový přístup se opravdu jen tak nevidí. Svatební menu bylo připravené podle našich představ, uvítání novomanželů, tradice, opět vše perfektní. Domácí slivovičku cítím na patře ještě teď a ten domácí chléb... Salónek byl krásně vyzdoben, existuje několik cenových variant, takže si určitě vybere každý. Stejně tak party stan, kde jsme měli zábavu. Bohužel cca do půlnoci. Naprosto ale rozumím potřebám hotelových hostů, že nechtějí po půlnoci poslouchat opilce, takže jsme se přesunuli dovnitř. Číšníci po celý večer statečně nosili jedno pivo za druhý, Jenom 0,5L Pilsneru jsme udělali více než 400ks :) Celému kolektivu ještě jednou za vše děkujeme za naprosto perfektní servis a krásný zážitek.


11.06.2016

Restaurace U Rychtáře mne zaujala, když jsme jednou projížděli kolem (především tím, že se nachází v komplexu bývalého statku s romantickým prostředím pro svatbu) a v tu chvíli jsem věděla, že to je to pravé místo pro náš velký den. Jednání s ředitelem hotelu panem Ing. Kopřivou bylo od počátku skvělé, snažil se mi ve všem maximálně vyhovět. V den D bylo připraveno vše podle našich představ, personál byl profesionální a velice příjemný a jídlo bylo výborné. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat panu Ing. Kopřivovi a jeho týmu za nezapomenutelný svatební den. Restauraci U Rychtáře můžeme rozhodně doporučit.
facebook KONTAKTUJTE NÁS