Snubní prsteny a šperky
Hlavní město Praha
Praha 1
snubni_prsteny_rydljpg.jpg snubni_prsteny_rydl_3jpg.jpg snubni_prsteny_rydl_2jpg.jpg snubni_prsteny_rydl_5jpg.jpg snubni_prsteny_rydl_4jpg.jpg snubni_prsteny_rydl_6jpg.jpg snubni_prsteny_rydl_7jpg.jpg snubni_prsteny_rydl_9jpg.jpg Snubní prstýnky bílé zlato s malými kameny Snubní prsteny bíl zlato Rýdl Snubní prsteny ze žlutého zlata od Rýdla Snubní prsteny žluté a bílé zlato Snubní prsteny z bílého zlata zasnubni_prsten_rydl_6jpg.jpg zasnubni_prsten_rydl_12jpg.jpg zasnubni_prsten_rydl_5jpg.jpg zasnubni_prsten_rydl_10jpg.jpg zásnubní prsten z bílého zlata Rýdl zasnubni_prsten_rydl_9jpg.jpg zasnubni_prsten_rydl_3jpg.jpg zasnubni_prsten_rydljpg.jpg zásnubní prsten bílé zlato s velkým kamenem zásnubní prsten bílé zlato s více kameny zásnubní prsten bílé zlato zasnubni_prsten_rydl_2jpg.jpg zasnubni_prsten_rydl_4jpg.jpg zasnubni_prsten_rydl_15jpg.jpg zasnubni_prsten_rydl_7jpg.jpg

Na trhu jsme začali působit v roce 1999. Od počátku je naší hlavní myšlenkou profesionálně odvedená práce a osobní přístup ke každému klientovi. Neustále zdokonalujeme jak výrobní postupy a design našich výrobků, tak i styl prodeje a přístup k zákazníkovi. Základním pilířem naší činnosti je výroba snubních a zásnubních prstenů. Rádi Vám také navrhneme jakýkoliv jiný šperk dle Vašeho přání, popřípadě vytvoříme 3D modelaci a následně celý návrh zrealizujeme. Nabízíme kompletní servis spojený s oborem zlatnictví-klenotnictví. Kombinace ručního postupu výroby s nejmodernější světovou technologií je nejvyšší zárukou kvality s garancí pravosti použitých surovin, komponentů a následně celého šperku. Pouze zakázková výroba umožňuje splnit jakékoliv Vaše představy. Jak zhotovit originál dle Vašeho návrhu, tak uzpůsobit naše modely Vašim přáním. Naším cílem je, aby výsledné produkty byly nejen v maximální kvalitě a přijatelných cenách, ale hlavně přesně podle Vašeho přání.


4.5
Hodnoceno 2x

5 1x

4 1x

3 0x

2 0x

1 0x


28.06.2016

Jedny z nejkrásnějších prstýnků v Praze. Velký výběr a hlavně skvělý přístup k zákazníkovi. Cena odpovídající, ale existují levnější alternativy. My bychom neměnili!
facebook KONTAKTUJTE NÁS