Snubní prsteny a šperky
Hlavní město Praha
Praha 1
snubni_prsteny_bisaku_3jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_2jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_4jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_5jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_6jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_7jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_8jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_9jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_10jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_12jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_11jpg.jpg snubni_prsteny_bisaku_13jpg.jpg snubni_prsteny_bisakujpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_2jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisakujpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_3jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_5jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_4jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_7jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_6jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_8jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_10jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_9jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_11jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_12jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_13jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_15jpg.jpg zasnubni_prsteny_bisaku_14jpg.jpg

Na trhu jsme začali působit v roce 1999. Od počátku je naší hlavní myšlenkou profesionálně odvedená práce a osobní přístup ke každému klientovi. Neustále zdokonalujeme jak výrobní postupy a design našich výrobků, tak i styl prodeje a přístup k zákazníkovi. Základním pilířem naší činnosti je výroba snubních a zásnubních prstenů. Rádi Vám také navrhneme jakýkoliv jiný šperk dle Vašeho přání, popřípadě vytvoříme 3D modelaci a následně celý návrh zrealizujeme. Nabízíme kompletní servis spojený s oborem zlatnictví-klenotnictví. Kombinace ručního postupu výroby s nejmodernější světovou technologií je nejvyšší zárukou kvality s garancí pravosti použitých surovin, komponentů a následně celého šperku. Pouze zakázková výroba umožňuje splnit jakékoliv Vaše představy. Jak zhotovit originál dle Vašeho návrhu, tak uzpůsobit naše modely Vašim přáním. Naším cílem je, aby výsledné produkty byly nejen v maximální kvalitě a přijatelných cenách, ale hlavně přesně podle Vašeho přání.


4.5
Hodnoceno 2x

5 1x

4 1x

3 0x

2 0x

1 0x


28.06.2016

Jedny z nejkrásnějších prstýnků v Praze. Velký výběr a hlavně skvělý přístup k zákazníkovi. Cena odpovídající, ale existují levnější alternativy. My bychom neměnili!
facebook KONTAKTUJTE NÁS