Organizace a koordinace
Olomoucký kraj
Olomouc

Salon Destiny Evelína Sikora

 | 0x | Přidat hodnocení


šaty-svatební.jpg svatební-hudba.jpg Candy-bar-dorty.jpg

Nabízíme Vám veškeré možné služby, které jsou právě pro vaši svatbu potřeba.

Ať už plánujete svatbu sami, nebo s ní budete chtít pomoci od nás, vždy si vyberete. Veškeré služby, co se svateb, oslav a různých tematických párty týče, jsou Vám k dispozici.

Od koupě dekorací, zapůjčení veškerého inventáře ( brány k obřadu, cedule, židle – různé druhy, potahy na židle, potahy na lavice, koberce, atd… ), předvýběr těch správných služeb, jako je místo, fotograf, video, šaty, kadeřnice – hair styling, líčení – vizážistka, květiny, atd…

Tylové tutu sukně pro malé i velké družičky, či přímo pro nevěsty, různých velikostí a barev, doplňky a mnoho dalšího pro Váš svatební den si vyberete u nás.

Vybereme pro Vás to pravé místo, které se hodí právě pro Vaši vysněnou svatbu, ať už to má být svatba u Vás doma na zahradě, kterou Vám pomůžeme vyzdobit, nebo se jedná o starou stodolu, klasickou hospodu, hotel, hrad, nebo si představujete svatbu na zámku jako princezna, tohle všechno jsme schopni zařídit a vymyslet společnými silami.

Květiny jsou jeden z nejdůležitějších dekorativních prvků celé svatby a svatebních fotografií a proto nabízíme širokou škálu různých možností.


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS