Svatební fotograf a video
Jihomoravský kraj
Brno
Líšeňský zámeček Belcredi – www.fotosvatby.info Svatební fotografie Spurný Milan Líšeňský zámeček Belcredi – www.fotosvatby.info Líšeňský zámeček Belcredi – www.fotosvatby.info Premonstrátský klášter v Brně – www.fotosvatby.info Kostel Rousínov – www.fotosvatby.info Letohrádek Mitrovských – www.fotosvatby.info Panorama Hotel Praha – www.fotosvatby.info Blanenské muzeum – www.fotosvatby.info Vizážistické služby – www.fotosvatby.info

TO PRAVÉ SVATEBNÍ A PORTRÉTNÍ FOCENÍ ZAČÍNÁ LÍČENÍM

Nabízíme služby fotografa a vizážistky, což Vám usnadní svatební den již od brzkých hodin svatebního dne.

Milan – fotografické práci se věnuji od roku 1999, následné zpracování digitálních fotografií probíhá ve vlastním studiu. Mezi styl ve kterém se rád seberealizuji patří také fotografování svateb. Každá nová svatba je originální, stejně jako každý nový novomanželský pár, což je pro mě motivující také pro originální a jedinečné zvěčnění této životní události. Při focení mi asistuje žena Tuul, která to vždy vidí tak trochu po svém.

Moje rada:„Ani nejlepší fotograf na světě nepořídí poutavé svatební fotografie bez vaší aktivní spolupráce“. Proto si vyčleňte na fotografování patřičný časový prostor.

Tuul – již několik let se věnuji vizážistické práci a jsem nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay. Zvláště foto make-up a hair styling je nedílnou součástí finální portrétní fotografie. Svatební make-up patří mezi nejnáročnější vizážistické práce vůbec. Tento typ make-upu klade specifické požadavky, které jsou často protichůdné – ať jde o intenzitu, trvanlivost, musí být přirozený a jemný, ale současně dostatečně výrazný pro následné svatební fotografování.
Moje rada nevěstám: „Nepleťte si vizážistku a kosmetičku“.

Na Váš svatební den se budou dívat dva lidé, fotograf a stylista, dva páry očí, které vnímají jiné drobnosti v jeden pouhý okamžik. Děláme maximum proto, aby nám nic neuniklo a aby Vaše svatební fotografie zachycovaly nejen jedinečnou atmosféru, ale aby také byly precizně provedeny po technické stránce.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS