Organizace a koordinace
Jihočeský kraj
České Budějovice

Stylové svatby

 | 6x | Přidat hodnocení


alena_jirka_237.jpg image5.JPG image7.JPG

Chcete ze svého velkého dne udělat nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše blízké?
Přemýšlíte o stylové výzdobě a originálním programu, na který budou všichni ještě dlouho vzpomínat? Prioritou pro nás je Váš nejlepší zážitek!
Preferujeme osobní setkání, kde Vám představíme portfolio našich služeb a naplánujeme vše od A do Z.

"Víme, jak moc Vám na tom záleží."
Stylové svatby


5.0
Hodnoceno 6x

5 6x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


30.06.2018

Pokud chcete proměnit váš vysněný svatební den ve skutečnost tak tito dva báječní lidé Radek a Pavča vám to splní na 110% :) � Děkujeme moc, za nádherný den strávený na Statku č.3 v Žabovřeskách!!! Moc jsme si to s vámi a díky vám užili ;)


21.05.2018

Svatba na Martinském mlýně 19.5.2018 Janička a Onďa Radku, moc moc si vážíme toho jak krásný svatební den jsi nám udělal. Provázel si naše svatební hosty pohádkovým dnem, postaral ses o to, aby náš den “D” proběhl podle toho jak jsme si ho přáli. Patří Ti od nás velké poděkování. Bylo to úžasné. Jsi skvělej:-)Jsme rádi, ze vše dopadlo jak mělo a každý byl spokojený. Jsme moc rádi, že jsi byl v tento den s námi. Kapela pro nás byla překvapením..a byla super:-) dekujeme moc:-)Kubáskovi:-)


30.04.2018

Děkujeme celému týmu stylových svateb za pomoc s organizaci Našeho významného dne. Kvalitní služby, přátelské jednání, super zábava. Velice doporučujeme všem, kteří si chtějí užit svůj svatební den na 120%.


18.07.2017

Profesionální přístup, lidské jednání, ochota ..maximálně spokojeni!Doporučujeme!110% ze 100!


23.05.2017

Pavlínka je moc milá slečna, která naslouchá lidem a dokáže jim poradit a pomoct vytvořit tu pravou atmosféru a vzhled svatby, podle jejich přání. Za Radkovo hudebního doprovodu a moderátorské pomoci vytvoří společně úžasný a nezapomenutelný zážitek, který si ponesete celým životem :-)


09.07.2016

Po první schůzce jsme si řekli ANO, to jsou oni! Profesionálové, kteří poslouchají Vaše přání, představy a doladí je k Vaší naprosté dokonalosti! Naše svatba byla mezinárodní a požadavky komplikované, ale se vším si bravurně poradili. Svou práci dělají s nadšením, zájmem a láskou, proto jsou podle nás v tomto oboru nejlepší! Náš den byl nezapomenutelný!


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS