Místo na svatbu a catering
Hlavní město Praha
Praha 2
Havaj.jpg 2462_Marriage4.jpg 2463_Marriage7.jpg

Specialista na svatby v zahraničí, svatební cesty a výročí svatby! "Svatby na klíč" v ČR a v zahraničí.

Svatby na klíč v České Republice
Víte, kde všude je možnost uskutečnit svatbu podle Vašich nejodvážnějších představ? S kompletní organizací Vašeho historického dne Vám pomůže naše svatební agentura . Pořádáme malé svatby pro čtyři osoby až po velkolepé svatby. Zákazníci si mohou vybrat z nepřeberného množství nádherných zámků, sídel, kostelů i restaurací.

Svatby na klíč v zahraničí
Zasloužíte si oslavit začátek Vašeho společného života v klidu a s láskou, na plážích s bílým pískem, ve stínu palem nebo v doškové chaloupce jako z pohádky.

Ráj je to pravé místo nejen pro svatební cestu, ale i pro oslavu výročí svatby nebo jedinečný svatební obřad. Dopřejte si svatbu jako z pohádky a bez zbytečných starostí. Nabízíme Vám nedotčenou přírodu, krásné pláže s bílým pískem lemované kokosovými palmami. Budete mít něco extra a v klidu. Můžete se spolehnout na ochotu a pomoc našich svatebních koordinátorů. Všechny nabízená svatební místa a svatební koordinátory máme velmi důkladně prověřeny.

Svatby v zahraničí - řekněte si své "ANO" na nejkrásnějších místech světa. Kompletní svatební servis - svatba na klíč. Exotická svatba jako z pohádky na pláži v Karibiku, na Havaji, v Thajsku, v Řecku.... Svatby v evropských metropolích. Svatební cesty do celého světa.


5.0
Hodnoceno 2x

5 2x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


28.08.2016

Nejmilejší a nejúžasnější Martino,chtěli bychom Vám z celého srdce upřímně poděkovat za naprosto perfektní zorganizování dovolené, svatby a líbánek v jednom. A to opravdu za všechno. Myslím, že mohu napsat i za naše rodiče, že jsme byli se vším maximálně spokojení a užívali jsme si každičkého dne na plno.


16.07.2016

Svatba na Santorini byla dokonala! Neumim ani slovy vyjadrit to, co jsme citili, kdyz jsme poprve uvideli misto, kde bude obrad probihat. Od zacatku jsme vedeli, ze to bude nadhera, ale predcilo to vse nase ocekavani...Jak misto samotne, tak vyzdoba, sluzby koordinatora, fotografa atd. Opravdu vsechno probihalo na jednicku s hvezdickou a ted vim, ze rozhodnuti udelat svatbu na Santorini bylo to nejlepsi, co nas mohlo napadnout. Opravdu Vam velmi dekuji za vse, co jste pro nas Martino udelala!!! Jste nejlepsi :) Jeste jednou velke DIKY!


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS