Organizace a koordinace
Olomoucký kraj
Velký Týnec
1746L Iora.jpg HOrnbill.jpg 1737L Myzomela.jpg

CAXA = vše pro Vaši svatbu pod jednou střechou.

Komplexní služby v oblasti svateb na ploše 800 m2 . Na přání Vám zajistíme také svatbu na klíč ve spolupráci se svatební agentkou Janou Hanzelkovou Kubáčovou a našimi renomovanými dodavateli.

Oficiální dealer svatebních šatů značek PRONOVIAS Barcelona , EDDY K, PAPILIO, Mori Lee, Demetrios, Cosmobella, Monica Loretti, Lorenzo Rossi, Eglantine Creations, MS Moda a jiné. Velký výběr šatů v nestandardních velikostech ( XS - XXL i u značkových šatů ).

Pro svatební hosty nabízíme také široký sortiment pánských obleků - výhodné sety za 5990 - 8990 Kč, obrovský výběr společenských šatů a kostýmků , oblečení pro děti . Pro nevěsty popůlnoční šaty zdarma a 2 x 50% sleva na společenské šaty pro svatební hosty.

Kromě šatů u nás najdete také veškeré další zboží - doplňky, boty, spodní prádlo, snubní prstýnky ( Retofy, Rýdl ) , svatební oznámení, veškeré svatební dekorace k prodeji i k zapůjčení , inventář ( nábytek, stany, potahy ) a mnoho dalšího. Jsme specialista na svatby už 15 let a zajistíme Vám svatbu na míru Vašim představám a peněžence.

Pro velký zájem doporučujeme předem se na návštěvu k nám objednat, vyhnete se tak případnému čekání a naše asistentky se Vám budou moci ihned plně věnovat.


4.4
Hodnoceno 8x

5 5x

4 2x

3 0x

2 1x

1 0x

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS