Svatební šaty
Karlovarský kraj
Karlovy Vary

Svatební dům Emílie

 | 0x | Přidat hodnocení


Nadýchané korzetové šaty s kamínky Bílé svatební šaty s výstřihem Volánkové svatební šaty bez ramínek svatebni-saty-bile-lehke-korzetove-bez-raminek-karlovarsky-kraj-svatebni-dum-emilie-4jpg.jpg svatebni-saty-bile-korzetove-bez-raminek-s-krajkou-karlovarsky-kraj-svatebni-dum-emilie-5jpg.jpg svatebni-saty-prosivane-koralky-korzetove-bez-raminek-karlovarsky-kraj-svatebni-dum-emilie-6jpg.jpg svatebni-saty-bile-prosivane-kvetinami-korzetove-bez-raminek-karlovarsky-kraj-svatebni-dum-emilie-7jpg.jpg Dlouhé šaty s dvorní vlečkou svatebni-saty-bile-korzetove-bez-raminek-tylova-sukne-karlovarsky-kraj-svatebni-dum-emilie-9jpg.jpg svatebni-saty-druzickove-bile-s-volanky-karlovarsky-kraj-svatebni-dum-emilie-10jpg.jpg

Vybíráme svatební šaty tak, aby byla nevěsta klenotem svatby...

Každá nevěsta přikládá volbě svých svatebních šatů velkou pozornost. Proto i my musíme svatební šaty pečlivě vybírat a často svou kolekci doplňovat. Spoléháme při tom na prvotřídní světové značky, jako jsou Mori Lee, St. Patrick, La Sposa, Marys Bridal, Jasmine, Emmi Mariage. V salónu nabízíme přes 400 modelů svatebních šatů. Některé nevěsty přichází s jasnou představou, jiné se do některých šatů prostě zamilují, další si chtějí nechat poradit. Každé přání nevěsty respektujeme a snažíme se jí výběr svatebních šatů ulehčit. Jen pokud se nevěsta bude cítit ve svých svatebních šatech krásná, bude skutečným klenotem svatby. Dokážeme Vám sladit celou svatbu do Vámi vybrané barevné kombinace. A nezapomínáme ani na malé družičky a družbu - i jim máme co nabídnout.

Pro Vaše větší pohodlí si můžtete telefonicky či e-mailem rezervovat termín Vaší návštěvy v půjčovně. A pro Vaše děti je k dispozici dětský koutek s hračkami.

Věříme, že si u nás v salonu každá nevěsta najde "ty své" svatební šaty. Proto, prosím, přijměte nezávazné pozvání do našeho salonu.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS