Hudba na svatbu
Liberecký kraj
Liberec

Svatební dýdžej

 | 5x | Přidat hodnocení


FB_IMG_1500975533060.jpg hv.jpg ba2.jpg

Jako DJ působím více než 15 let. Specializuji se na hraní na svatbách, firemních akcích a večírcích, soukromých oslavách, narozeninových a tanečních party. Disponuji kvalitní profesionální aparaturou a osvětlením.
Mám široký repertoár hudby mnoha žánrů, takže si každý přijde na své.
Působnost : Severní, Východní, Střední Čechy, Vysočina, celá ČR.
Jako doplňkový program nabízím ozvučení svatebního obřadu, osvětlení, videoprojekci, karaoke, pronájem aparatury, zajištění svatební kapely, svatebního fotografa momentálně velmi populární FOTOBUDKU.
Technické zabezpečení - pronájem podia, párty stanů, stolů, lavic a židlí.
Pro Vaše děti zajistím skákací hrady, kouzelnické představení, dětské divadélko nebo tématické dílničky se soutěžemi.
Podívejte se i na můj FB profil "Svatební dýdžej ", jsou tam videa z odehraných svateb a akcí a hlavně recenze od spokojených novomanželů :-)


5.0
Hodnoceno 5x

5 5x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


09.08.2017

Moooc děkujemeeee :-) ,náš svatební den byl hlavně i díky Vám nejúžasnější.Takže Vás můžeme jenom doporučit :-) PS: děkujeme za balónky


06.08.2017

Nej nej Dj! Hrál jste podle představ! :) Jste naprosto úžasný a moc děkujeme, že jste vytvořil super atmosféru na naší svatbě!


17.07.2017

Děkujeme za krásnou atmosféru na svatbě a video z ní jako bonus. Nebyl problém zahrát i na přání a celkově se mi svatební afterpárty moc líbila!


19.06.2017

Dekujeme Vam za vaše skvěle služby...diky Vam byl nas den D dokonaly....vsichni si to uzivali....budeme vas dale doporučovat :-) jeste jednou díky za vse P&L


30.08.2016

Rád bych DJ Igorkovi poděkoval za dokonalé ozvučení svatebního obřadu a celého svatebního dne (hráli jsme do půl 4 ráno :). Vše bylo přesně dle domluvi bez sebemenšího problému. Všichni svatebčané se velmi bavili a večerní projekce byla perfektní. Ještě jednou moc děkuji.


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS