Svatební kytice a dekorace
Hlavní město Praha
Praha 8

Svatební kytice.cz

 | 0x | Přidat hodnocení


IMG_1660_hdr.jpg IMG_9648.jpg IMG_9135.jpg IMG_2545_hdr.jpg IMG_3054_hdr.jpg IMG_3231_hdr.jpg IMG_2811.jpg IMG_2468_hdr.jpg IMG_2318.jpg IMG_2195.jpg

Květinový servis, který Vás bude provázet Vašimi významnými okamžiky.
Zajišťujeme kompletní výzdobu prostor,  dodáme květinové dekorace přímo na místo určení  ať jste z jakékoliv části republiky.
Šetříme životní prostředí, používáme především sezonní rostliny a upřednostňujeme rostliny pěstované v Čechách. Zajišťujeme také půjčení dekorací.

Vlasta Černá, Mistr florista

Svatební kytice vážeme standardně způsobem, který nevěstě v den svatby zajistí co nejvyšší komfort. Kytice má úzký úvazek, který již nepřichází do styku s vodou, v den svatby tak máte méně starostí a suché ruce. Když máte výjimečnou kytici, cítíte se také výjimečně. Každou svatební kytici připravuji cca 2 až 4 hodiny. Jde nám o to abyste zářila, aby Vás kytice nijak neobtěžovala, abyste svoji svatební kytici milovala a nechtěla ji odložit.

Každá kytice je originál, ke každé nevěstě se snažíme najít vhodnou květinu tak, aby zároveň podtrhla její osobnost a povahu. Svatební kytice tvoříme tak, aby k Vám byly celkově vyvážené jak tvarem, materiálem, strukturou, texturou tak i barvami. Proto preferujeme osobní schůzku, na které se s nevěstou seznámíme. Kytice navrhujeme i podle fotek nevěst - pokud žijí v zahraničí nebo si kytici přeje vybrat ženich. Na schůzce podle fotografie svatebních šatů, postavy nevěsty, líčení a ostatních doplňků společně vybereme vhodné květy a jejich barvy do svatební kytice. Na schůzku je potřeba se telefonicky či e-mailem objednat.

Po výběru všech dekorací nevěstě předložíme jednotlivé návrhy i jejich rozpočet. Na svatební kytici garantujeme trvanlivost 48 hodin. Květiny nevěstě dodáme den před svatbou nebo v den svatby. Kadeřnice potřebuje květy do vlasů brzo ráno. O svatební den vyzdobíme kapli, kostel či restauraci květinami a doplňky. Svatební kytice děláme vždy z čerstvých květin, které objednáváme přímo z holandské květinové burzy.

Každé nevěstě poskytujeme maximální servis tak, aby se již o svatební den nemusela o květiny starat. I když jsou veškeré květiny popsané, aby bylo znát, komu je určená která květina, doporučujeme květiny, které nevěstě předáme, ukázat svědkyni či mamince, aby i ona věděla, komu která květina patří. Pokud bude mít nevěsta méně starostí, bude se cítit skvěle a bude ji to více slušet.

Důležité při výběru květů je brát zřetel na roční období. Například tulipány či konvalinky jsou k dostání pouze na jaře, ale sezónních květin je daleko více. Mějte ve své svatební kytici druhy květin, které milujete a barvy které máte ráda. Kytice dotváří nevěstu a musí k Vám ladit.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS