Svatební šaty
Ústecký kraj
Most

Svatební salon a agentura Studio V.Moona Most

 | 4x | Přidat hodnocení


Bez názvu.jpg Benin.1800x1800w.jpg Darsey.1800x1800w.jpg

Svatební salon Studio V.Moona Most vám nabízí opravdu kompletní svatební servis. Jsme největší salon v kraji s nejširší nabídkou svatebních služeb, které jsou opravdu kompletní.

- půjčovna a prodej svatebních , společenských šatů a večerních šatů, pánských obleků, dekorací a doplňků
- půjčovna cateringového vybavení , inventáře a párty stanů
- prodej svatebních dortů, květin , snubních prstenů , svatebního oznámení, dekoračního materiálu a na svatební tabuli, prezentů, bižuterie, obuvi, pánských košil a kravat, spodního svatebního prádla atd.
- zajištění DJ či kapely, fotografa, video, svatebního koordinátora, svatební zábavy a moderátora, svatební holoubky, limuzíny
- cateringové služby a řada dalších velmi zajímavých služeb
- barevná typologie, vizážistika - líčení a poradenství, hairstyling, modeláž nehtů a manikůra


5.0
Hodnoceno 4x

5 4x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


01.07.2016

Děkujeme za krásné šaty a oblek. Hlavně chceme poděkovat paní Janě, která se nám maximálně věnovala :-)… Nebylo to s námi vůbec jednoduché. Dortík byl také výborný. Děkujeme...celá svatba se moc vyvedla :-)


18.04.2016

Páteční vybírání svatebních šatu dopadlo na 1*. Velká spokojenost jak s výběrem šatu,tak s obsluhou. Mockrát děkuji.


12.04.2016

Děkuji mnohokrát Vašemu salonu za to, že můj den D byl opravdu ten nejkrásnější. Vaše vstřícnost a ochota při plánování celé svatby, výběru vhodných šatů pro mne a mého manžela, krásné kytice a velmi chutné dorty a zákusky.. no prostě paráda. Za nás jste prostě nejlepší a doporučím Vás všem...Děkuji Salonu V.Moona především Monice Sajdlové za ochotu a trpělivost. I díky vám byl náš velký den dokonalý. Úžasný a nápomocný personál, vstřícné jednání, neuvěřitelný výběr šatů všech tvarů a velikostí a příznivé ceny. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do budoucna.


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS